Порошенко заявив про розширення кордонів проведення навчань “Сі Бриз-2019“

Петро Порошенка розповів, що наступного року він планує розширити кількість учасників та баз для проведення українсько-американських навчань "Сі Бриз-2019". Порошенко зазначив, що ці навчання сприяють підвищенню взаємодії ВМС України та НАТО. Про це український президент написав у Facebook.

Порошенко заявив про розширення кордонів проведення навчань “Сі Бриз-2019“ - today.ua

В Україні військово-тактичні навчання «Сі Бриз» проводяться щорічно з 1997 року. У 2018 році представники 19 країн-членів НАТО та їх союзників приєднались до навчань. До цих країн належать: Болгарія, Велика Британія, Італія, Греція, Грузія, Данія, Естонія, Канада, Литва, Норвегія, Румунія, Польща, США, Туреччина, Швеція, Індія, ОАЕ і Молдова.

"Оцінка менторів з 8 країн-членів Альянсу чітка та однозначна – завдяки навчанням був зроблений великий крок вперед щодо підвищення рівня взаємодії та координації ВМС України та військових сил країн-союзників. І військові навчання "Сі Бриз-2018» — це не лише підвищення такої взаємосумісності, а й нарощування рівня морської та польової виучки та злагодження багатонаціональних підрозділів", — ідеться в повідомлення президента.

Нагадаємо, серія навчань "Сі Бриз-2018" проходили в Одеській, Миколаївській областях та північно-західний частині Чорного моря з 9 по 21 липня.