“Порошенко віддав Європі ліс в обмін на безвіз“: Савченко видала таємницю екс-президента

Вирубка лісів - болюча проблема в Україні, яка в останні дні через повені на Закарпатті знову привернула до себе увагу громадськості. Не виключено, що саме знищення лісу спровокувало такий масштаб трагедії. Однак, влада заперечує цю версію, наголошуючи, що причиною затоплення західних регіонів країни стала велика кількість опадів.

“Порошенко віддав Європі ліс в обмін на безвіз“: Савченко видала таємницю екс-президента   - today.ua

Колишня нардеп Надія Савченко в ефірі українського телеканалу гучно відреагувала на скандал довкола ліса, зазначивши, що "коли Порошенко дарував нам безвіз, він нам не сказав, що за безвіз ЄС нам ставить вимогу віддавати кругляк".

"Якщо у влади не вистачає клепки заробляти гроші, влада просто торгує ресурсом. Торгує ресурсами, а тоді під отакими схилами викопують мертвих дітей, яких завалює, розумієте", - зазначила Савченко.

Надія Савченко нагадала про те, як у ЄС збиралися судитися до України на міжнародному законодавству за те, що "ми не виконали цей пункт безвізу, віддати ліс".

"Ви ще не знали тоді, що ІКЕА, яка закуповує, робить одну із фірм-прокладок, яка займається лісом і вирубкою, є фірма, яка пов*язана з сином Луценка, Юрія, той, що був Генпрокурором. Я пам*ятаю, що була дуже активна хвиля активістів, які ходили і зупиняли ці рубки. Люди потім просто зникали. Коли приходиш до людей, вони кажуть, хто рубає, ну, ми знаємо, хто рубає, але ми ж вам так в ефірі не скажем. Люди бояться. Держава не контролює нічого", - зазначила Савченко.

Нардеп сподівається, що Володимир Зеленський покладе цьому край. В Офісі Президента відбулася нарада щодо ситуації з катастрофою в Прикарпатті і на Буковині. Президента переконували, що вирубка лісів не є основною причиною катастрофи, на що Зеленський попросив СБУ надати об’єктивні дані по ситуації в регіоні.

"Зеленському, я не знаю, що йому зараз не вистачило при монобільшості жорстко поставити на цьому хрест, перекрити кордони так, щоб там миша не проскочила. У нас ліс-кругляк везеться за порошенківським попусканням, коли він дозволив везти, як дрова”, – розповідає Савченко.

Нагадаємо, нинішня повінь у Західній Україні перевищує масштаби стихійного лиха 2008 року.Потужні зливи не припиняються вже близько тижня. В Івано-Франківській області затопило близько п’яти тисяч житлових будинків, зруйновано понад сотні кілометрів автодоріг, прорвані дамби, сильно пошкоджено залізничне полотно, десятки мостів звалилося, ще 130 отримали серйозні пошкодження. Жителям десятків населених пунктів доставляють продукти харчування на вертольотах. Люди залишилися без транспортного сполучення та доступу до питної води. В затоплених паводками регіонах України почалася масова евакуація населення. 

ДЖЕРЕЛОkorupciya.com