Порошенко прийшов на вибори, але відмовився проходити опитування Зеленського: “Цією дурницею зіпсували настрій“

Екс-президент України і лідер фракції "Європейська солідарність" разом зі своєю дружиною Мариною Порошенко прийшли сьогодні на виборчу дільницю в Будинку офіцерів в центрі Києва і взяли участь у голосуванні. На п'ять запитань від Зеленського Порошенко категорично відмовився відповідати, назвавши анкетування порушенням законодавства.

Порошенко прийшов на вибори, але відмовився проходити опитування Зеленського: “Цією дурницею зіпсували настрій“ - today.ua

Коли на виході з виборчої дільниці Петра і Марину Порошенко зустріли волонтери, що працюють на опитуванні, екс-президент закликав їх "викинути анкети і розбігтися". Порошенко порівняв нинішнє опитування з виборами 2004 року і зазначив, що сподівався на відмову влади від незаконної агітації у вигляді опитування населення, але цього не сталося.

"Скажу відверто, я дуже сподівався, що Зеленський одумається і цю свою виборчу агітацію, яка відкидає нас від Європи - скасує. Спочатку це називалося" референдум ", потім" опитування "потім -" соціологією ". А потім назвали тим, чим воно є насправді, - незаконною передвиборною агітацією Зеленського і його слуг ", - заявив журналістам Порошенко.

Порошенко прийшов на вибори, але відмовився проходити опитування Зеленського: “Цією дурницею зіпсували настрій“ Порошенко сподівався, що виборча кампанія Януковича, яка отримала в історії назву "підрахуй", вже назавжди піде в небуття, але за його словами, Зеленський пішов по тих же слідах.

"Наш вибір - прекрасна європейська Україна. Сьогодні ми з Мариною підтримали політичну силу, яка реалізує рух нашої держави до Європейського Союзу і не дасть нікому з нього згорнути", - заявив Порошенко.

Нагадаємо, партію "Європейська Солідарність" на місцевих виборах в Київраду очолює Марина Порошенко, яка балотується під першим номером в списках партії.

ДЖЕРЕЛОdialog.ua