Порошенко пообіцяв не допустити спостерігачів з Росії на президентські вибори

40
Порошенко пообіцяв не допустити спостерігачів з Росії на президентські вибори - today.ua

Президент України Петро Порошенко заявив, що віддасть наказ Державній прикордонній службі України не пускати спостерігачів від Росії на вибори президента 2019 року. Про це він заявив у понеділок, 4 лютого, в ефірі одного з українських телеканалів.

«Я, як президент України, віддам наказ, як верховний головнокомандувач, Держприкордонслужбі України не пустити спостерігачів від Росії. І гарантую вам і українському народу, що наказ верховного головнокомандувача буде виконаний», – сказав Порошенко.

В МЗС Росії раніше заявляли, що РФ планує направити своїх спостерігачів на вибори до України, проте нібито побоюється провокацій.

Депутати Верховної Ради зареєстрували законопроект про заборону допуску спостерігачів з РФ на парламентські і президентські вибори в Україні. Документ було внесено до парламенту 4 лютого.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україна не буде реєструвати спостерігачів від Росії на президентських виборах 31 березня 2019 року.

Today.ua повідомляв, що Росія використовує кібертехнології для того, щоб вплинути на майбутні вибори президента України.

загрузка...