”План Б” для Порошенка: що робитиме чинний президент у разі програшу

1166
"План Б" для Порошенка: що робитиме чинний президент у разі програшу - today.ua

Незалежно від результатів виборів президента, перший тур яких відбудеться 31 березня, а другий, якщо кандидат одразу не набере 50% + 1 голос, пройде вже 21 квітня, Петро Порошенко все одно залишиться у політиці. Про це говорять у штабі чинного глави держави.

У команді президента переконані, що Петро Порошенко не зможе так просто зникнути з політичного небосхилу, оскільки він достатньо молодий і амбітний.

У разі програшу Порошенко боротиметься за власну фракцію у Верховній Раді наступного скликання й президентська кампанія автоматично, без зупинки, перейде у парламентську, незважаючи на результати.

Усі ж залучені прихильники Порошенка, приблизно у 2 мільйони голосів, у такому разі автоматично мають стати базовим електоратом його партії БПП “Солідарність” восени, де Петро Олексійович стане першим номером. Але з назви партії зникне “іменна абревіатура” й залишиться лише “Солідарність”.

Найбільш болючим для Порошенка стане програш у першому турі, оскільки доведеться йти у довгу відпустку за профнепридатністю, але у разі перемоги президент запропонує перший номер списку партії “Солідарність” прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, який у парламент пройшов також за списком Блоку Петра Порошенка.

Окрім того, президент сподівається, що до “Солідарності” приєднаються спікер ВР Андрій Парубій і секретар РНБО Олександр Турчинов з “Народного фронту”. Також він планує втримати “УДАР” Віталія Кличка, який, начебто, готується самостійно потрапити у ВР 9-го скликання.

Також Порошенко сподівається провести у парламент багато депутатів-мажоритарників.

“Але це варіант, тільки якщо виграємо. Якщо ми програємо, то навіщо мажоритарникам тягнути Петра на собі в Раду? Кому треба збитий льотчик?”, – зізнаються у штабі Порошенка.

Нагадаємо, Петро Порошенко заявив, що визнає будь-який результат виборів, але підкреслив, що він упевнений у своїй перемозі.

загрузка...