"Північний потік-2" загрожує єдності країн Європи

26
«Північний потік-2» загрожує єдності країн Європи - today.ua
Loading...

"Північний потік-2" становить загрозу для безпеки в Європі, де вже сформувалась опозиція його будівництву. Він може розділити країни ЄС та зробити їх ще більш залежними від російського газу.

Про це поінформував радник з питань європейської енергетичної безпеки Державного департаменту США Бенджамін Шмітт, повідомляє НАК "Нафтогаз України".

За словами радника, в Європі сформувалась опозиція будівництву "Північного потоку-2", адже проект може розділити країни ЄС та зробити їх залежними.

"Цей проект для того, щоб отримати якісь важелі управління в Західній Європі та мати політичний вплив для того, щоб допомогти російським геополітичним цілям. Тобто, це фактично є російська кампанія проти Західної Європи", – сказав Шмітт.

Як відомо, голова МЗС Великої Британії Джеремі Хант закликав Європейський Союз заблокувати проект "Північний потік-2", який підриває енергетичну політику ЄС.

Голова латвійського МЗС Едгар Рінкевичс також висловив побоювання, що проект Північний потік -2 "може підсилити залежність від одного домінуючого постачальника і маршруту доставки, а також суперечить принципам Енергетичного союзу".

Нагадаємо, що радник Президента США застерігає, що Росія може не дотримати обіцянки щодо "Північного потоку-2".

Київстар збільшив швидкість мобільного інтернету: що потрібно знати абонентам
Один із найбільших українських мобільних операторів Київстар став лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Такі дані оприлюднила міжнародна компанія Ookla, яка проаналізувала майже 1,6...
Повалій попрощалася з Україною: останні слова артистки
Народна артистка України Таїсія Повалій, яка раніше в інтерв’ю розповіла про цькування в Україні, остаточно відмовилася проводити свій ювілейний концерт у Києві, який був запланований на...
“Рекордні морози”: в Україні очікується найхолодніша зима за останні 30 років
За інформацією Українського гідрометцентру, у січні та лютому українців очікують рекордні за останні 30 років морози. Похолодання в Україну принесуть вітри з Сибіру, і температура повітря впаде...
Субсидії в Україні: отримувачів соцвиплат будуть перевіряти тричі
В Україні проведуть перевірки субсидіантів та інших категорій громадян, які отримують соціальні виплати від держави. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про верифікацію...