"Північний потік-2" загрожує єдності країн Європи

«Північний потік-2» загрожує єдності країн Європи - today.ua
Loading...

"Північний потік-2" становить загрозу для безпеки в Європі, де вже сформувалась опозиція його будівництву. Він може розділити країни ЄС та зробити їх ще більш залежними від російського газу.

Про це поінформував радник з питань європейської енергетичної безпеки Державного департаменту США Бенджамін Шмітт, повідомляє НАК "Нафтогаз України".

За словами радника, в Європі сформувалась опозиція будівництву "Північного потоку-2", адже проект може розділити країни ЄС та зробити їх залежними.

"Цей проект для того, щоб отримати якісь важелі управління в Західній Європі та мати політичний вплив для того, щоб допомогти російським геополітичним цілям. Тобто, це фактично є російська кампанія проти Західної Європи", – сказав Шмітт.

Як відомо, голова МЗС Великої Британії Джеремі Хант закликав Європейський Союз заблокувати проект "Північний потік-2", який підриває енергетичну політику ЄС.

Голова латвійського МЗС Едгар Рінкевичс також висловив побоювання, що проект Північний потік -2 "може підсилити залежність від одного домінуючого постачальника і маршруту доставки, а також суперечить принципам Енергетичного союзу".

Нагадаємо, що радник Президента США застерігає, що Росія може не дотримати обіцянки щодо "Північного потоку-2".

Гороскоп на 7 грудня від Павла Глоби: Тільцям варто подружитися з сусідами, а Ракам – пережити розчарування
Сьогодні ідеальний день для того, що привести в порядок свої думки і почуття. Не варто кудись поспішати, зосередьтесь на важливих справах та приділить час близьким....
“Приховувати не буду”: Лоліта Мілявська показала шанувальникам фото без макіяжу
Лоліта Мілявська, російська співачка, якій заборонено в’їзд в Україну, в прямому сенсі показала шанувальникам своє справжнє обличчя. Так, Лоліта перед камерою зняла макіяж та опублікувала...
Схуднення на фруктах: як скинути зайві 10 кг за тиждень
Фрукти містять всі необхідні вітаміни і антиоксиданти, необхідні нашому організму для нормального функціонування протягом дня. Також вони насичені корисними мінералами та вуглеводами, які заряджають енергією...
Не має аналогів: Київстар запустив рідкісний тарифний план
Київстар запровадив новий тарифний план. В рамках рідкісної пропозиції “Всі разом. Базовий” абонент отримує повністю безлімітний домашній інтернет на швидкості 100 Мбіт/секунду. Сьогодні можна підключитися...