Під Верховною Радою вимагають ухвалити виборчий кодекс

102
Під Верховною Радою вимагають ухвалити виборчий кодекс - today.ua
Фото:hromadske.ua

Сьогодні, 16 жовтня, біля стін Верховної Ради відбулась акція кількох політичних партій з вимогою ухвалити новий виборчий кодекс.

Представники політичних сил «Громадянська позиція», «Рух нових сил», «Українська Галицька партія», партія «Патріот», УКРОП, «Автомайдан» зібралися біля ВР, щоб нагадати депутатам про необхідність проведення виборчої реформи та ухвалення проекту нового виборчого кодексу.

«Ми ввічливо просимо депутатів підтримати новий виборчий кодекс. А тих, хто не збирається цього робити, засіваємо гречкою», — сказав член партії «Рух нових сил» Іван Слободян.

Відомо, що у першому читанні законопроект нового вибочого кодексу був ухвалений ще минулого року, а у цьому році влада свідомо затягує його остаточне схвалення. В той час, як для українського суспільства нове виборче законодавство є принциповим питанням, яке має позитивно вплинути на наше політичне життя.

Протестувальники загородии підходи до Верховної Ради і заявили, що пропустять депутатів на їх робочі місця лише після того, як ті підтвердять, що голосуватимуть за виборчий кодекс.

Раніше повідомлялося, що перед виборами в парламенті додатково можуть сформувати ще 27 мажоритарних округів. До 5 травня 2019 року, тобто не пізніше ніж за 175 днів до дня голосування, ЦВК повинна оприлюднити номери округів, їх межі та центри.

загрузка...