Пенсія у смартфоні: що потрібно знати пенсіонерам про новий сервіс

14859
Пенсія у смартфоні: що потрібно знати пенсіонерам про новий сервіс - today.ua
Loading...

З сьогоднішнього дня, 14 вересня, Пенсійний фонд України запустив у тестовому форматі новий електронний сервіс — мобільний додаток, через який пенсіонери отримають онлайн-доступ до даних своєї пенсійної справи. Про це повідомляється на сайті ПФУ.

“Відтепер громадяни україни мають можливість доступу до електронних сервісів Фонду в зручному форматі з мобільних пристроїв — смартфонів і планшетів”, — йдеться в повідомленні.

Проект “Пенсійний фонд України в смартфоні” розроблено з метою реалізації розвитку системи надання електронних послуг “Е-пенсія” і забезпечує максимально зручну та оперативну взаємодію громадян з Пенсійним фондом України.

Основні можливості нового сервісу:

  • Для застрахованих осіб — перегляд відомостей з Реєстру застрахованих осіб (анкетні дані, надана роботодавцем (страхувальником) інформація про заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж).
  • Для пенсіонерів — перегляд інформації з електронної пенсійної справи.
  • Для всіх категорій — перегляд стану опрацювання звернень до Пенсійного фонду України, в тому числі прикріплених до звернень документів; верифікація документів, довідок, сформованих в особистому електронному кабінеті; отримання і перегляд повідомлень від Пенсійного фонду України.

Мобільний додаток “Пенсійний фонд” надає доступ усім працюючим (застрахованим особам) до інформації, що міститься в електронній обліковій картці соціального страхування, а також у Реєстрі застрахованих осіб за анкетними даними, заробітній платі та інформації про набутий страховий стаж. Також всі бажаючі зможуть отримати оперативний доступ до Електронного реєстру листків непрацездатності. Найближчим часом список надаваних послуг буде розширено.

Завантажити мобільний додаток можна за посиланням на сайті фонду. Версії мобільного додатка — на першому етапі доступний для користувачів смартфонів на базі платформи Android (для версії, починаючи з 4.4 (KitKat), далі — для IOS (починаючи з IOS 11).

Раніше повідомлялося, що в грудні на українців чекає ще одне підвищення пенсій — у грудні мінімальна виплата збільшиться на 74 грн, а максимальна — на 740 грн. У 2020 році, з урахуванням нового бюджету, очікуються щонайменше два перерахунки.

Долар по 40 гривень: як зміниться курс валют до кінця року
На зміцнення курсу гривні вплинуло збільшення переказів від українських громадян, які виїхали на заробітки за кордон. Про це заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан. “Цей...
Олег Винник зізнався, як назве доньку
Український співак Олег Винник, який нещодавно потрапив у скандал на концерті в Запоріжжі, несподівано зробив відверте зізнання про свою родину. Артист продовжує осінній тур по...
ПриватБанк наживається на клієнтах: що потрібно знати
ПриватБанк відреагував на скаргу клієнтки про те, що банк наживається на громадянах України, блокуючи їх рахунки. Справа в тому, що клієнтка закрила фірму і хотіла...
Найтепліший день: синоптики потішили прогнозом погоди на 15 жовтня
До кінця поточного тижня погода в Україні практично не зміниться, і в більшості областей буде тепло і ясно. Зокрема сьогодні, 15 жовтня, температура повітря вдень...