Пенсія у смартфоні: що потрібно знати пенсіонерам про новий сервіс

Пенсія у смартфоні: що потрібно знати пенсіонерам про новий сервіс - today.ua
Loading...

З сьогоднішнього дня, 14 вересня, Пенсійний фонд України запустив у тестовому форматі новий електронний сервіс — мобільний додаток, через який пенсіонери отримають онлайн-доступ до даних своєї пенсійної справи. Про це повідомляється на сайті ПФУ.

“Відтепер громадяни україни мають можливість доступу до електронних сервісів Фонду в зручному форматі з мобільних пристроїв — смартфонів і планшетів”, — йдеться в повідомленні.

Проект “Пенсійний фонд України в смартфоні” розроблено з метою реалізації розвитку системи надання електронних послуг “Е-пенсія” і забезпечує максимально зручну та оперативну взаємодію громадян з Пенсійним фондом України.

Основні можливості нового сервісу:

  • Для застрахованих осіб — перегляд відомостей з Реєстру застрахованих осіб (анкетні дані, надана роботодавцем (страхувальником) інформація про заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж).
  • Для пенсіонерів — перегляд інформації з електронної пенсійної справи.
  • Для всіх категорій — перегляд стану опрацювання звернень до Пенсійного фонду України, в тому числі прикріплених до звернень документів; верифікація документів, довідок, сформованих в особистому електронному кабінеті; отримання і перегляд повідомлень від Пенсійного фонду України.

Мобільний додаток “Пенсійний фонд” надає доступ усім працюючим (застрахованим особам) до інформації, що міститься в електронній обліковій картці соціального страхування, а також у Реєстрі застрахованих осіб за анкетними даними, заробітній платі та інформації про набутий страховий стаж. Також всі бажаючі зможуть отримати оперативний доступ до Електронного реєстру листків непрацездатності. Найближчим часом список надаваних послуг буде розширено.

Завантажити мобільний додаток можна за посиланням на сайті фонду. Версії мобільного додатка — на першому етапі доступний для користувачів смартфонів на базі платформи Android (для версії, починаючи з 4.4 (KitKat), далі — для IOS (починаючи з IOS 11).

Раніше повідомлялося, що в грудні на українців чекає ще одне підвищення пенсій — у грудні мінімальна виплата збільшиться на 74 грн, а максимальна — на 740 грн. У 2020 році, з урахуванням нового бюджету, очікуються щонайменше два перерахунки.

Київстар запропонував найдешевший тариф на 2020 рік
Серед нових тарифних планів компанії "Київстар" є на даний момент, як мінімум, один, призначений суто для літніх людей. Він же – найдешевший тариф з актуальних....
Підвищення пенсійного віку в Україні: хто залишиться без виплат
Частині громадян України підвищення пенсійного віку може зіграти на руку. Так, на думку колишнього заступника голови Пенсійного фонду України Віктора Колбуна, пенсії у зв’язку з...
Скандал у королівському сімействі: королева Єлизавета хоче обібрати Меган Маркл до нитки
Королева Єлизавета II вимагає від дружини свого онука Гарі, щоби та повернула всі подарунки, які були їй зроблені як одній із членів королівської сім’ї. При...
Гороскоп на 23 січня від Павла Глоби: Тельці будуть надзвичайно енергійні, а Терезам випаде щасливий день
Гороскоп на четвер, 23 січня 2020 року, обіцяє досить активний день для всіх знаків Зодіаку. Незважаючи на дрібні непорозуміння і сварки, день складеться вдало. Сьогодні...
Тетяна Кравченко із серіалу “Свати” підірвала Мережу: “Мрія будь-якого чоловіка”
Тетяна Кравченко, яка зіграла головну героїню Валюху Будько в серіалі “Свати”, справила враження на своїх шанувальників класичною красою. На знімках, що з’явилися в Мережі, не...