Партія Медведчука делегувала сестру Льовочкіна в ПАРЄ попри протести

Партія "Опозиційна платформа — За життя" делегувала свою представницю Юлію Льовочкіну для участі в роботі сесії Парламентської асамблеї Ради Європи. Раніше українська делегація офіційно відмовилась від участі в роботі ПАРЄ.

Партія Медведчука делегувала сестру Льовочкіна в ПАРЄ попри протести - today.ua

В партії Медведчука хочуть, щоб Україна почала відновлювати діалог з Росією і домовлятися про мир, незважаючи на війну на Донбасі та анексію Криму.

"Сьогодні для мирного врегулювання конфлікту в Україні необхідно активізувати міжпарламентський діалог з усіма сусідніми країнами", – вважають в ОПЗЖ.

Членом постійної делегації Верховної Ради у ПАРЄ від фракції ОПЗЖ є Юлія Льовочкіна.

Як відомо, Юлія Льовочкіна – колишня "регіоналка", сестра олігарха і ексголови адміністрації Януковича Сергія Льовочкіна. Депутатка від ОПЗЖ відома своєю антиукраїнською позицією. 16 січня 2014 року вона голосувала за "диктаторські закони" Януковича, а вже через рік стала першою заступницею голови української делегації в ПАРЄ.

28 січня 2015 року, виступаючи в Парламентській асамблеї Ради Європи під час дебатів щодо введення санкцій проти РФ, Юлія Льовочкіна закликала протидіяти уряду України, "що намагається побудувати стіну між Україною і Росією".

Минулого року Льовочкіна голосувала проти Закону про визнання українського сувернітету над окупованими територіями Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, раніше було оприлюднено список нового складу української делегації в ПАРЄ.