Останнє затемнення в 2019 році: коли відбудеться та що віщує

Автор: Оксана Житнюк

Наприкінці 2019 року, 26 грудня, очікується енергетично потужне сонячне затемнення. У зв'язку з цим астрологи попереджають про можливі небезпеки.

Останнє затемнення в 2019 році: коли відбудеться та що віщує - today.ua

Звісно, не варто піддаватися паніці, але буде корисно дізнатися про затемнення якомога більше.

Що віщує сонячне затемнення в грудні 2019 року

Як правило, затемнення не бувають поодинокими. Вони проходять одразу парами або трійками, а перерва між ними всього декілька тижнів. Серед астрологів таке явище називають "коридором затемнень". Експерти стверджують, що саме в цей час можуть статись фатальні події, що не піддаються жодному впливу.

Астрологи попереджають, що сонячне затемнення в сузір'ї Козерога саме по собі віщує проблеми. Посилення негативних якостей цього знака може обдарувати нас упертістю в будь-який момент. Також слід звернути увагу на аспект Сонця до Нептуна. Планета ілюзій може витягнути на поверхню весь негатив, що обернеться серйозними проблемами. І третя подія, яку не можна залишити без уваги, - те, що місячна активність буде зашкалювати. На тлі цього в житті можуть відбуватися трансформації, від яких людина намагалась втекти.

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Путін готовий закінчити війну в Україні: російський диктатор назвав умови

Які небезпеки обіцяє затемнення

Козеріг вважається покровителем порядку, влади і контролю. У період затемнення негативні якості, властиві цьому знаку, будуть заважати всьому зодіакальному колу. Сонячне затемнення торкнеться фінансової сфери, партнерських стосунків і приватного життя.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щоб ця дата пройшла благополучно і не позначилася на житті негативним чином, важливо фокусуватися на гарних речах. До складнощів в цей день потрібно поставитися як до своєрідного переходу на новий виток розвитку.

Нагадаємо, езотерики радять утриматись від подорожей на Новий рік.