Новий рік 2020: що пити представникам знаків Зодіаку у святкову ніч

Новий рік – це свято, яке завжди проходить шумно і весело. А чому б і ні? За цілий робочий рік хочеться веселощів і трохи розслабитися. Астрологи вирішили допомогти представникам знаків Зодіаку і розповіли, який напій підійде кожному зодіакальному знаку в Новий рік 2020.

Новий рік 2020: що пити представникам знаків Зодіаку у святкову ніч - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Гороскоп Овен на Новий рік 2020

Представники цього знаку Зодіаку можуть сміливо зупинити свій вибір на шампанському, а по-іншому швидше за все не буде, адже Овни не зраджують своїм звичкам. Будьте обережні, червоне вино краще не вживати в новорічну ніч, може сильно розболітися голова.

Гороскоп Телець на Новий рік 2020

Представники цього знаку Зодіаку обожнюють міцні напої, але Білий пацюк не любить горілки, тому Тельцям доведеться попивати хороше дороге червоне вино. Астрологи нагадують, що потрібно знати міру, адже Тельцям буває важко впоратися із собою.

Гороскоп Близнюки на Новий рік 2020

Близнюки люблять змішувати і часто починають вечірку з пива, потім додають вино і коньяк. Щоб не сталося неприємностей на святі, не пробуйте все відразу. Краще зупиніть свій вибір на сухих винах.

Гороскоп Раки на Новий рік 2020

Раки просто обожнюють солодкі напої, такі як мартіні і вермут. Не відмовляйте собі в таких бажаннях і в Новий рік 2020. І будьте обережніше з алкоголем, адже можете накоїти справ, за які потім буде соромно вранці.

Гороскоп Лев на Новий рік 2020

Для Львів стіл повинен бути накритий по-багатому. Це ж стосується і випивки. Витриманий віскі, бурбон або хороше шампанське підніме настрій представникам знаку Зодіаку Лев у новорічний вечір.

Новий рік 2020: що пити представникам знаків Зодіаку у святкову ніч

Гороскоп Діви на Новий рік 2020

Діви практично байдужі до випивки, але не відмовляться пригубити чого-небудь вишуканого. Наприклад, терпке вино або кагор. Не утримаються Діви і від хорошого сухого вина.

Гороскоп Терези на Новий рік 2020

Ці представники знаку Зодіаку також люблять більш міцні напої. Але через господиню 2020 року Білу Крису, доведеться відмовити собі в пристрастях і зупинити свій вибір на молодому виноградному вині.

Гороскоп Скорпіон на Новий рік 2020

Вино, шампанське, лікер – це ідеальний варіант для Скорпіонів в Новий рік 2020. Але тримайте міру, а то п'яні Скорпіони можуть зіпсувати свято оточуючим.

Гороскоп Стрілець на Новий рік 2020

Стрільці до вибору алкоголю взагалі ніяк не підходять. Їм взагалі все одно, який напій буде стояти на столі. Це може бути пиво або вино, головне для представників цього знака Зодіаку - ідеальна компанія.

Гороскоп Козеріг на Новий рік 2020

Козеріг може випити ще навіть не дочекавшись самого свята, головне для цих представників знаків Зодіаку, щоб на столі стояло тільки хороше вино і дороге шампанське.

Новий рік 2020: що пити представникам знаків Зодіаку у святкову ніч

Гороскоп Водолій на Новий рік 2020

Водолії просто обожнюють експерименти. Можуть змішати і зробити коктейль з будь-яких інгредієнтів. При цьому Водолії не п'яніють, скільки б вони не випили.

Гороскоп Риби на Новий рік 2020

Риби можуть зупинити свій вибір на шампанському, вині або солодкому лікері. Представникам цього знака протипоказано змішувати напої, головне, зупинитися на одному.