“Новоросія-2“: Клімкін назвав ще чотири українських області, на які зазіхатиме Путін

Павло Клімкін, колишній глава Міністерства закордонних справ України, вважає, що президент Росії Володимир Путін, окрім східних регіонів України, може зазіхнути і на південні території. Таку думку він висловив в інтерв'ю українському інтернет-виданню.

“Новоросія-2“: Клімкін назвав ще чотири українських області, на які зазіхатиме Путін - today.ua

На думку Клімкіна, Путін зараз всю свою увагу зосередив на дестабілізації південних регіонів України, будуючи плани зі створення якогось варіанту "Новоросії-2". Він наголосив, що активізація російських планів в цьому напрямку може початися вже навесні та влітку поточного року.

Подальші російські дії по дестабілізації України, на думку Клімкіна, можуть стати результатом угоди, яку Москва запропонує Києву під загрозою активізації бойових дій на Донбасі.

"З моєї точки зору, фокус Кремля, крім сходу, буде спрямований і на український південь - на Одеську, Миколаївську, Херсонську та Запорізьку області. Для цього в Росії розроблені всілякі сценарії. Йде велика гра, ставки в якій зараз підвищуються. Значить, підвищуються і ризики, і невизначеності для України", - наголосив дипломат.

Саме тому Павло Клімкін закликав нову українську владу ставати активнішими на міжнародних переговорних майданчиках заради досягнення миру і збереження територіальної цілісності України.

Нагадаємо, раніше з'явилась інформація, що в Омані президент України Володимир Зеленський міг зустрічатись із російським куратором бойовиків на Донбасі Владиславом Сурковим.