Нова Пошта відкрила інноваційний термінал

Нова Пошта запустила Хмельницький інноваційний термінал (ХІТ) - ключовий об'єкт інфраструктури компанії у Західній Україні. Про це повідомляється на сайті компанії.

Нова Пошта відкрила інноваційний термінал - today.ua

Зазначається, що у Хмельницькому, як і в Києві, будуть сортуватися і одержувати посилки для 71 населеного пункту по всій Україні. Це міжрегіональні напрямку (Одеса, Дніпро, Львів, Луцьк, Тернопіль, Чернівці), міські і в межах регіону (Старокостянтинів, Кам'янець-Подільський, Шепетівка, Красилів, Дунаївці, Деражня і все відділення в м. Хмельницький).

"Особливість інноваційних терміналів Нова Пошта в Хмельницькому та Києві полягає в тому, що вони оснащені кращим обладнанням від голландської компанії Vanderlande потужністю 8,5 тис. посилок в годину. Крім цього, ХІТ оснащений конвеєрами і автоматичним сортувальним обладнанням виробництва української компанії "СМС", - заявили в компанії Нова Пошта.

- Нова Пошта вклала в ХІТ майже 10 мільйонів євро, - сказав директор Нової Пошти Олександр Бульба. - Ми постійно інвестуємо в інновації, щоб забезпечити максимально якісну і швидку доставку посилок і вантажів кожному жителю України, адже кількість відправлень щороку зростає на 20-25%. У найближчих планах нашої компанії - відкрити ще шість інноваційних терміналів у найближчі п'ять років у різних містах країни.

Нова Пошта відкрила інноваційний термінал

Як повідомлялося раніше, Нова Пошта, яка є лідером на ринку експрес-доставки в Україні, поетапно переводить свої відділення на роботу з папером вторинної переробки замість пінопласту для заповнення пустот в упаковці.