”Нова Пошта” уникла штрафу від Держпродспоживслужби

1113
"Нова Пошта" уникла штрафу від Держпродспоживслужби - today.ua

Сьогодні, 15 лютого, стало відомо, що “Новій Пошті” вдалося уникнути штрафу від Держпродспоживслужби, яка при проведенні планової перевірки на “Новій Пошті” встановила, що 30 одиниць засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), які перебувають в експлуатації в 25 відділеннях ТОВ “Нова Пошта”, не пройшли перевірку.

Про це Today.ua повідомили в прес-службі “Нової Пошти”.

– На виконання припису Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області ТОВ “Нова Пошта” провело відповідну роботу з перевірки ваг, які перебувають в експлуатації, – повідомила Світлана Приступа, керівник відділу зовнішніх комунікацій. – Припис виконано в повному обсязі. Штрафні санкції на компанію не накладалися.

У прес-службі “Нової Пошти” також нагадали, що клієнти можуть зробити контрольне зважування в будь-якому відділенні компанії.

Для “Нової Пошти” важливо, щоб кожен, хто користується її послугами, отримував максимально якісні послуги, підкреслила Світлана Приступа.

На сьогоднішній день “Нова Пошта” залишається рекордсменом за кількістю доставок посилок по Україні. За минулий рік “Нова Пошта” встановила рекорд за кількістю доставок – 174 млн посилок. Крім того, в 2018 році було відкрито близько 350 нових відділень і встановлено понад 200 почтоматов по Україні.

загрузка...