Німеччина висунула вимоги Зеленському напередодні другого туру виборів

17789
Німеччина висунула вимоги Зеленському напередодні другого туру виборів - today.ua

В уряді Німеччини заявили, що Україна потребує досвідчених управлінців, тому  зажадали від кандидата в президенти Володимира Зеленського показати команду політиків, яка буде готова його підтримувати. Про це повідомив голова фракції Християнсько-демократичного і Християнсько-соціального союзів у Бундестазі Давид Вадефула.

“Зеленський повинен протягом наступних трьох тижнів подати конкретні бачення змісту своєї політики, а також команду політиків, яка буде його підтримувати. Україна не може дозволити собі покладатися на недосвідчене керівництво, маючи конфлікт із Росією, а також перебуваючи у важкій соціально-економічної ситуації. Така ситуація буде тільки на користь Росії і заохочувати її інтенсифікувати свою дестабілізаційну політику щодо України”, – заявив політик.

Також Вадефула та його однопартійців цікавить, як саме Зеленський буде боротися з олігархами, з огляду на вплив бізнесмена Ігоря Коломойського.

“Зеленський повинен уточнити, у який спосіб буде досягатися задекларована ним мета позбавлення впливу олігархів, особливо, з огляду на те, що його передвиборча кампанія в значній мірі позначилася підтримкою олігарха Ігоря Коломойського”, – додав він.

Нагадаємо, ще до оголошення кінцевих результатів виборів федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель по телефону привітала чинного президента України Петра Порошенка із виходом у другий тур.

Як повідомляв Today.ua, кандидат у президенти України Володимир Зеленський погодився на дебати перед другим туром виборів. Він запропонував Петру Порошенку провести дебати на НСК “Олімпійський” в Києві. Президент відповів, що за правилами це має бути студія Суспільного телебачення, але сказав — “Стадіон, так стадіон” і погодився на дебати.

загрузка...