”Ніхто нічого не зробить за вас”: активісти “євроблях” анонсували масштабну акцію протесту

2242
"Ніхто нічого не зробить за вас": активісти "євроблях" анонсували масштабну акцію протесту - today.ua
Loading...

У середу, 21 серпня, відбудеться засідання з приводу впровадження штрафів щодо “євроблях”, які порушили митні терміни перебування в Україні. Голова громадської організації “Авто Євро Сила” Олег Ярошевич, зазначив, що всім, хто зацікавлений у доступному розмитненні необхідно бути присутнім у цей день під Кабінетом міністрів. Про це повідомляє Autonews.ua.

За словами активіста, настане період, коли виконавчі органи влади будуть приймати рішення, а бажаючим підтримати, підштовхнути владу до правильних висновків варто підтримати ініціативу активістів.

“Ви можете сидіти і писати всяку хрінь. Ніхто нічого не зробить за вас. Ваша основна задача — приїхати і підтримати ініціативу. Якщо ж ви не приїжджаєте, і не плачте, що в Україні немає доступного розмитнення і пільгових умов. Моє завдання сьогодні дуже просте: ми три роки відстоюємо інтереси громадян. Якщо ж ви не приїжджаєте, то перекладаєте всю відповідальність на себе”, — зазначив Олег Ярошевич.

Активісти записали відеозвернення, в якому закликають прихильників руху підтримати наполегливі вимоги до влади і приїхати на слухання, щоб показати національну цілісність.

“Насправді власників нерозмитнених автомобілів не так мало, як може подумати уряд. Влада бачить нас, як купку автомобілістів, які не мають грошей їх розмитнити. А насправді нас куди більше. І тих, хто не тільки розуміє, що це просто залізо, а розуміє всю глобальність ситуації і боротьбу за доступність розмитнення”, – заявляють активісти.

Зазначимо, що засідання відбудеться 21 серпня у Міністерстві інфраструктури в Києві. На ньому будуть присутні активісти, представники офісу президента, Комітету митної політики та інші представники влади.

Раніше повідомлялося, що в Офісі президента дали офіційну відповідь на хвилюючі “євробляхерів” питання.

Дієтологи розповіли, як схуднути при сидячій роботі
Активність і правильне харчування – ось формула ефективного схуднення для будь-якої людини. Але навіть ті, хто веде малорухливий спосіб життя, можуть привести себе у форму,...
Vodafone може зникнути з України
Vodafone, один з найбільших мобільних операторів в Україні, може потрапити в руки азербайджанської компанії Bakcell. Про це повідомила держуповноважений АМКУ Марія Процишен. Правда, в компанії...
ПриватБанк запустив нову послугу в Приват24
ПриватБанк запустив нову послугу. Тепер клієнти Приват24 зможуть відкрити рахунок в одному з НПФ в інтернет-банкінгу або мобільному додатку. Керівник напрямку небанківських продуктів ПриватБанку Олексій...
Українці переплачують за газ: звідки з’являються величезні борги
Напередодні опалювального сезону українці масово отримують попередження про припинення газопостачання від операторів системи розподілу (облгаззбути), які вимагають погасити прострочену заборгованість. Борги потрібно сплатити протягом трьох...