“Нічого не просив“: Зеленський розповів про свою зустріч з Пінчуком

Президент України Володимир Зеленський сказав, що олігарх Віктор Пінчук нічого не просив у нього в обмін на те, щоб переконати другого президента Леоніда Кучму очолити Тристоронню контактну групу в Мінську. Про це йдеться в розслідуванні "Схем".

“Нічого не просив“: Зеленський розповів про свою зустріч з Пінчуком - today.ua

У відповідь на запитання журналістів, чи просив олігарх Віктор Пінчук щось в обмін на те, щоб переконати Леоніда Кучму очолити ТКГ в Мінську, президент Володимир Зеленський зазначив, що ніхто у нього "нічого не просить, всі знають, чим це закінчиться".

Раніше "Схеми" також повідомляли, що 31 травня олігарх Віктор Пінчук непублічно відвідував Адміністрацію президента Володимира Зеленського.

У вечір п'ятниці автомобіль олігарха виїхав з бічних воріт АП, у яких його чекала машина супроводу.

Цю ж машину і машину охорони Леоніда Кучми журналісти помітили у тих самих воріт Адміністрації президента Зеленського також у вівторок 28 травня.

Після публікації цієї новини у Володимира Зеленського пояснили, що Віктор Пінчук приїжджав тоді в АП з Леонідом Кучмою для консультацій після повернення останнього в Мінський процес.

"Власне, він (Пінчук - ред.) дійсно приїжджав до Адміністрації президента 31 травня. І приїжджав він з другим президентом України Леонідом Кучмою, який зустрічався з Володимиром Зеленським для того, щоб обговорити посаду, яка сьогодні була йому запропонована - очолити Тристоронню контактну групу і представляти Україну", - заявила прес-секретар Володимира Зеленського Юлія Мендель під час брифінгу.

Згодом в інтерв'ю українському виданню президент України Володимир Зеленський підтвердив свої зустрічі з українськими олігархами, але зміг згадати лише про розмову з Віктором Пінчуком, приїзд якого в Адміністрацію президента зафіксували "Схеми".

Зеленський уточнив, що приїзд Пінчука був пов'язаний з рішенням про повернення його тестя, другого президента України Леоніда Кучми, до роботи в Тристоронній контактній групі щодо мирного врегулювання на Донбасі.

"Пан Пінчук приїжджав, це було пов'язано з Леонідом Кучмою. Тому що ми Леоніда Даниловича дуже просили, щоб він був головою ТГК в Мінську", - зазначив Зеленський.

Нагадаємо, також стало відомо, що український олігарх Віктор Пінчук, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і прем'єр-міністр Володимир Гройсман мали таємну зустріч у маєтку бізнемена.

Стало відомо, на скільки виросли ціни на продукти з весни минулого року
Ціни на продукти в Україні зросли за рік, з березня 2020 по березень 2021 року, на 21%. Найбільшу лепту в сумарне підвищення цін внесли соняшникова ол...
Що почне відбуватися з організмом, якщо їсти полуницю кожного дня
У сезон дозрівання ягід багато людей задаються питанням про те, чи можна їсти полуницю коженого дня, і до чого це призведе. Полуниця - це справжнє дже...
У Нафтогазі розповіли, коли українцям чекати газ за ціною власного видобутку
У компанії Нафтогаз розповіли, коли українці можуть розраховувати на газ за ціною власного, українського, видобутку. Постачальник газу пояснив, що рин...
Анастасія Приходько розповіла, як потрапила в психіатричну клініку
Українська співачка Анастасія Приходько відверто розповіла шанувальникам про те, як вона потрапила і проходила лікування в психіатричній клініці. А...
Україна може відмовитися від кредитів МВФ, - Гетманцев
Україна має намір відмовлятися від практики запозичення грошей у МВФ. Можливо, це не на часі сьогодні, але в майбутньому наша країна не повинна робити...