Небезпечно для котів: 3 напої, які не можна давати домашнім улюбленцям

Коти - одні з найпопулярніших в Україні домашніх улюбленців. Утримуючи вдома пухнастого вихованця, всі ми, звісно хочемо, щоб він був здоровим та жив якомога довше. Саме тому важливо знати, чим годувати та чим поїти котів, адже певні продукти можуть бути особливо шкідливими для наших вусатих друзів.

Небезпечно для котів: 3 напої, які не можна давати домашнім улюбленцям - today.ua

Молоко

Не дивлячись на стереотип про те, що котів треба відпоювати молоком, насправді цей продукт взагалі не засвоюється в організмі цих тварин, якщо мова йде про магазинне коров'яче молоко. Корисним для котів може бути тільки котяче молоко.

Якщо ж говорити про молоко з магазинів, при його вживанні у дорослої тварини починається бродіння непереробленого продукту (лактози), виникає сильне газоутворення, здуття і, як результат, діарея.

Вода з крану

Водопровідна вода, яка не пройшла очистку, може стати причиною виникнення тимчасових проблем зі шлунково-кишковим трактом вашого вихованця або навіть призвести до виникнення якогось захворювання.

У великих містах воду знезаражують зазвичай шляхом хлорування. Крім цього, через проблеми з трубами у воду можуть потрапляти різні домішки, що також дуже небезпечно для тварини.

Валеріана

Для людей цей настій вважається корисним, а ось котам може серйозно нашкодити. До складу цих ліків входять допоміжні синтетичні речовини, які можуть викликати у кішки алергічні реакції. До того ж, спирт є токсичним, а тому може серйозно нашкодити вашему коту.

Нагадаємо, раніше ми розповіли про дослідження, яке свідчить про те, що коти і собаки можуть врятувати від коронавірусу.