Названо найкращу страву, яка допомагає скинути зайву вагу

Дієтологи назвали ідеальне блюдо, яке є дуже корисним для всіх бажаючих скинути зайву вагу.

Названо найкращу страву, яка допомагає скинути зайву вагу - today.ua

На думку лікарів, потужним ударом по жировим відкладенням стане саме рагу з броколі. Це блюдо не тільки допомагає спалювати зайві кілограми, але і нормалізує обмін речовин.

Капуста броколі дуже корисна для всього організму. Броколі нормалізує рівень цукру в крові, захищає клітини організму від ушкодження ДНК, іншими словами, запобігає виникненню онкології.

Рагу, в основі якого капуста броколі, вбиває почуття голоду, дозволяючи довго відчувати почуття ситості. Справа в тому, що волокна цього овоча вкрай повільно перетравлюються, змушуючи шлунок працювати. Це властивість броколі допомагає швидко худнути, уникаючи переїдання.
Проте медики попереджають, що ця капуста може мати протипоказання, тому перш потрібна консультація лікаря.

Вчені з університету Іллінойсу (США) стверджують, що броколі знижує ризик раку печінки в п'ять разів. Вони зробили такі висновки після експериментів на мишах. Гризунів, генетично схильних до ожиріння, розділили на чотири групи. Одній давали збалансоване харчування, що містить потрібну кількість жирів і вуглеводів. Інша група вживала багато жирів. У третьої групи була корисна їжа і багато броколі. А в четвертої — жири і капуста. Виявилося, що у тварин, які вживали броколі, рак виникав значно рідше.

Навіть у тих, хто сидів на жирах, але вживав капусту, серйозних проблем з печінкою практично не виникло.

Вчені вважають, що броколі допоможе поліпшити стан печінки і людям.

ДЖЕРЕЛОhyser.com.ua