Названо найбільш продаваний електромобіль в Україні

У 2019 році лідером продажів серед нових електромобілів став електрокросовер Jaguar I-Pace. Це авто придбали 148 українських громадян, що склало 22% частки ринку. При цьому, продажі нових електромобілів Tesla (Model 3, Model X, Model S) і BMW склали 20% і 13% українського ринку відповідно.

Названо найбільш продаваний електромобіль в Україні - today.ua

Електричний автомобіль Jaguar став лідером в Україні за перший рік продажів (2018 рік). За 2019 рік в Україні було зареєстровано 148 електромобілів I-PACE.

Названо найбільш продаваний електромобіль в Україні

Представники Jaguar зазначили, що порівняно з дизельним двигуном, електрокар I-PACE заощадить автомобілістам до 150 тис. гривень за три роки використання авто. Для пробігу в 2500 км цьому автомобілю вистачить заряду вартістю 400 гривень за нічним тарифом (функція Timed Charging ідентифікує точний час підзарядки) і 800 гривень – за денним. За дизель доведеться заплатити 5350 гривень за 2500 км при наявності аналогічного авто. Цілком зрозуміло, чому українці обирають більш економний варіант.

Раніше повідомлялося, що мер Києва Віталій Кличко орендує електромобілі Nissan Leaf за завищеною ціною 29 доларів в добу.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua