”Навчіться манерам та пристойно одягніться”: за що Євросоюз присоромив Порошенка

"Навчіться манерам та пристойно одягніться": за що Євросоюз присоромив Порошенка - today.ua
Loading...

Екс-президент України Петро Порошенко і його команда займалися зовсім не тим, що потрібно для вступу в Євросоюз, куди вони так прагнули. Таку думку висловив економіст Олександр Гончаров на своїй сторінці у Facebook, розповівши про те, які вимоги до команди Петра Порошенка насправді виставляли західні лідери.

За його словами, лідери Євросоюзу не раз натякали на те, що будуть раді бачити українських політиків в тому випадку, якщо вони “пристойно одягнуться і навчаться нарешті хорошим манерам”.

Економіст говорить про те, що Україні потрібно було виривати першість у міжнародних рейтингах (таких як Transparency International, Forbes, Doing business), проте за цим ніхто не гнався.

Олександр Гончаров вважає, що якби люди Порошенка дійсно хотіли в Євросоюз, то вони б не тільки одягалися і вчилися манерам, але й удосконалювали інститути в Україні і створювати цивілізовані правила гри.

Нагадаємо, відповідно до українського законодавства, п’ятий президент України Петро Порошенко та його дружина до кінця життя отримуватимуть соціальний пакет від держави. Зокрема, передбачається посадовий оклад, користування державною дачею з охороною, медичне та санаторно-курортне обслуговування колишнього президента і його дружини.

Раніше повідомлялося, що Петро Порошенко зазначив у своїй оновленій електронній декларації, що він досі займає посаду президента України.

13 грудня: яке сьогодні свято і день ангела
13 грудня християни східного обряду відзначають День пам’яті апостола Андрія Первозванного. Апостол Андрій, брат Симона (Петра), — один із тих, хто раніше за інших учнів...
Гороскоп на 13 грудня від Павла Глоби: Тельці і Діви можуть сьогодні стати жертвами шахраїв
Якщо вам щось вже не потрібне, не варто чіплятися за це сьогодні. Позбавтеся від мотлоху – і в хаті, і в думках, і в стосунках....
Погода до кінця тижня: синоптики розповіли, де пройдуть дощі та мокрий сніг
В Україні багатьох цікавить, як довго протримається у грудні потепління. За прогнозами Українського гідрометцентру, весняна погода в Україні буде до 20 грудня. У найближчі дні...
“Анатоліч” з першого сезону повертається в серіал “Свати”
Днями стало відомо, що Анатолій Васильєв, який зіграв головного свата, повертається в серіал. Раніше, Юрій Ковальов (Анатоліч) помер в серіалі “Свати” ще в четвертому сезоні...