Настю Каменських звинуватили в надмірній вульгарності

Українська співачка Настя Каменських у черговий раз порадувала свою аудиторію новим пікантним фото в Instagram. У коментарях до публікації підписники зірки не стільки захоплювалися артисткою, скільки залишали негативні відгуки. На їхню думку, Насті варто зменшити кількість таких відвертих фотографій.

Настю Каменських звинуватили в надмірній вульгарності - today.ua

Настю Каменських звинуватили в надмірній вульгарності

"Мене нудить від того, що вона вічно показує то груди, то попу, то труси, як на фото", "І знову вульгарна фотографія. З такою-то зовнішністю і талантом не потрібно виставляти на показ всі інтимні місця. Ви – прекрасна дівчина. Не опускайтеся до рівня дівчат з підворіття", "Фото звичайно хвилююче, але, мені здається, що варто трошки бути стриманішою", "Не треба вульгарності, це нерозумно і не красиво", "Тут ти, Настя, перегнула!", "Настя ти дуже красива!!! Навіщо такі відверті фото публікувати?", – пишуть підписники під публікацією.

Нещодавно Настя Каменських опублікувала на своїй сторінці в Instagram фото, на якому позує абсолютно оголена, ледве прикрившись ковдрою. Ще тоді її шанувальники відзначили, що зірка вже переборщила з оголеними фото і провокаційними позами.

Настю Каменських звинуватили в надмірній вульгарності

Нагадаємо, 14 лютого Настя Каменських презентувала відвертий кліп на пісню "Попа, як у Кім", який за добу набрав майже 2 млн переглядів на YouTube. У кліпі Настя Каменських демонструє свою сексуальну фігуру і еротично танцює в різних відвертих образах. За словами співачки, трек розповідає про ідолів сучасності, жінок-трендсеттерів, які диктують моду і підкорюють мільйонну аудиторію.

https://youtu.be/RPCY2di5elw

Today.ua повідомляв, що Настя Каменських поділилася з шанувальниками відвертими подробицями свого інтимного життя.