Напередодні виборів українські пенсіонери отримають 2400 грн від держави

Напередодні виборів українські пенсіонери отримають 2400 грн від держави - today.ua
Loading...

З 1 березня поточного року український уряд проведе індексацію пенсійних виплат для понад 10,2 млн. пенсіонерів, яка здійснюється відповідно до інфляційних процесів та зростання рівня заробітної плати. Про це у своєму Фейсбук повідомив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

В рамках зазначеної індексації, за ініціативою президента Петра Порошенка, запроваджуються й додаткові пенсійні виплати, наголосив Розенко.

Виплати отримають чоловіки, які з причин низької зарплати не отримають проіндексованої виплати, але мають страховий стаж понад 35 років, та жінки з відповідним стажем у 30 років, й які пішли на пенсію після 2011 року. Також додаток до пенсії отримають чоловіки з 25-річним стаховим стажем та жінки з 20 роками стажу за плечима, які вийшли на пенсію до 2011 року.

Додаткова виплата складатиме 2400 гривень, повідомив посадовець, пояснивши, що пенсіонери отримають гроші у два “прийоми”: 1200 грн – у березні та 1200 грн – у квітні.

За його словами, додатковий ресурс у розмірі 4,4 млрд. гривень був отриманий Пенсійним фондом за рахунок надходжень від розмитнення автомобілей на "єврономерах.

“Уряд виконав доручення президента України Петра Порошенка щодо необхідності підвищення рівня життя українських пенсіонерів, зокрема тих, у кого був значний страховий стаж, але невеликі пенсійні виплати через низькі базові зарплати”, – написав Розенко.

Він повідомив, що пенсійні виплати будуть здійснені в межах коштів бюджету Пенсійного фонду без збільшення його дефіциту.

Зазначимо, перший тур голосування на виборах президента України відбудеться 31 березня. У разі якщо кандидати не наберуть абсолютну більшість (50% + 1 голос), другий тур відбудеться 21 квітня.

Раніше повідомлялося, що з 2019 року мінімальний пенсійний стаж щорічно буде збільшуватися на 12 місяців. Розмір своєї майбутньої пенсії українці можуть дізнатися через онлайн-банкінг Приват24.

Полякова “запалила” не лише своїми піснями, але й фігурою в купальнику
Оля Полякова, яка нещодавно повернулася з відпочинку, продовжує ностальгувати за своїми нетривалими зимовим канікулами і потихеньку публікує у своєму Instagram знімки з узбережжя. Так, на...
Співачка MARUV потрапила в поліцейський відділок – дожилася зірка
MARUV, яка місяць тому стала жертвою пограбування, довелося сьогодні відвідати поліцейську ділянку. Анну Корсун (так звуть зірку по-справжньому) запросили в Шевченківське управління поліції для упізнання....
Брежнєва перекваліфікувалася на танцівницю – “коту подобається”
Віра Брежнєва вирішила змінити кваліфікацію на танцівницю. Принаймні – на деякий час. Справа в тому, що вона увійшла до складу журі нового танцювального шоу "Dance...
Оце поворот: Настя Івлєєва натякнула на свою вагітність від Елджея
Настя Івлєєва може стати матір’ю-одиначкою. Сьогодні в Мережі чимало пишуть про те, що відносини між популярною блогеркою та її чоловіком розладналися, і що їхній сімейний...
Серіал “Свати” залишила одна з головних героїнь: Анна Кошмал виїхала з Мінська
Серіал “Свати”, зйомки якого зараз активно проходять під Мінськом, залишився без виконавиці однієї з головних ролей. Виїхала з Білорусі актриса Анна Кошмал, яка виконує роль...