Напередодні виборів українські пенсіонери отримають 2400 грн від держави

1416
Напередодні виборів українські пенсіонери отримають 2400 грн від держави - today.ua
Loading...

З 1 березня поточного року український уряд проведе індексацію пенсійних виплат для понад 10,2 млн. пенсіонерів, яка здійснюється відповідно до інфляційних процесів та зростання рівня заробітної плати. Про це у своєму Фейсбук повідомив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

В рамках зазначеної індексації, за ініціативою президента Петра Порошенка, запроваджуються й додаткові пенсійні виплати, наголосив Розенко.

Виплати отримають чоловіки, які з причин низької зарплати не отримають проіндексованої виплати, але мають страховий стаж понад 35 років, та жінки з відповідним стажем у 30 років, й які пішли на пенсію після 2011 року. Також додаток до пенсії отримають чоловіки з 25-річним стаховим стажем та жінки з 20 роками стажу за плечима, які вийшли на пенсію до 2011 року.

Додаткова виплата складатиме 2400 гривень, повідомив посадовець, пояснивши, що пенсіонери отримають гроші у два “прийоми”: 1200 грн – у березні та 1200 грн – у квітні.

За його словами, додатковий ресурс у розмірі 4,4 млрд. гривень був отриманий Пенсійним фондом за рахунок надходжень від розмитнення автомобілей на «єврономерах.

“Уряд виконав доручення президента України Петра Порошенка щодо необхідності підвищення рівня життя українських пенсіонерів, зокрема тих, у кого був значний страховий стаж, але невеликі пенсійні виплати через низькі базові зарплати”, – написав Розенко.

Він повідомив, що пенсійні виплати будуть здійснені в межах коштів бюджету Пенсійного фонду без збільшення його дефіциту.

Зазначимо, перший тур голосування на виборах президента України відбудеться 31 березня. У разі якщо кандидати не наберуть абсолютну більшість (50% + 1 голос), другий тур відбудеться 21 квітня.

Раніше повідомлялося, що з 2019 року мінімальний пенсійний стаж щорічно буде збільшуватися на 12 місяців. Розмір своєї майбутньої пенсії українці можуть дізнатися через онлайн-банкінг Приват24.

“Припиняйте пити”: Разумков влаштував публічну прочуханку в Раді
У середу, 18 вересня, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков влаштував публічну прочуханку, відчитавши депутата від президентської партії «Слуга народу» Анастасію Красносільську. Так, на засіданні парламенту...
Прогнози Розенка не здійсняться: українці не отримають очікуваного підвищення пенсій
В 2020 році пенсії в Україні не піднімуться до того рівня, про який раніше заявляв Павло Розенко. За його прогнозами, до кінця 2020 року мінімальна...
Тотальні перевірки: частина українців може залишитись без субсидій
Українська влада планує призначати субсидії на оплату комунальних послуг і інші виплати тільки тим, хто дійсно їх потребує. У Верховну Раду як невідкладний подано законопроект...
“Богиня!”: Савченко вразила новим образом (фото)
Народний депутат VIII скликання Надія Савченко продовжує на своїй сторінці в Facebook виставляти незвичайну фотосесію. У соцмережах Надя Савченко опублікувала кілька яскравих знімків, на яких...
Кабмін надасть субсидії самим ображеним в Україні
Українці, які втратили субсидії, залишилися на межі виживання. Перед новим Кабміном стоїть завдання, як визначити правильні критерії видачі субсидії. Кабінет міністрів може надати субсидії додатково...
«Розкидають на всіх»: українців змусять заплатити по 4 тисячі гривень в ПФУ
Проект нового Державного бюджету України передбачає дефіцит Пенсійного фонду в 2020 році в рекордні 172,5 млрд гривень. Тому уряд, швидше за все, «розкидає» цю суму...