Найєм закликав трьох кандидатів об’єднатись на виборах

6691
Найєм закликав трьох кандидатів об'єднатись на виборах - today.ua

Народний депутат Верховної Ради Мустафа Найєм закликав двох кандидатів в президенти і фронтмена “Океану Ельзи” Святослава Вакарчука об’єднатись на виборах. Про це він сказав сьогодні, 11 січня, під час виступу на форумі ряду демократичних сил.

Зокрема політик закликав Вакарчука, лідера партії “Самопоміч” Андрія Садового та очільника “Громадянської позиції” Анатолія Гриценка визначитися, хто з них трьох буде єдиним кандидатом на виборах 31 березня 2019 року.

“Для мене є три кандидати, які, я вважаю, повинні об’єднати свої зусилля. Пан Гриценко має найвищий рейтинг. Є Андрій Садовий, який точно дивиться наш форум, спостерігає. Як спостерігає і кандидат, якого ми очікуємо, але не знаємо, піде він чи ні – пан Вакарчук”, – наголосив Найєм та додав, що йому б дуже хотілось, щоб на майбутні вибори висувався один кандидат, який об’єднає всі зусилля.

Найєм закликав Садового, Гриценка та Вакарчука сісти за стіл та “дати шанс” українцям проголосувати за одного з ним.

Нагадаємо, сьогодні політична партія “Громадянська позиція” на своєму з’їзді висунула главу організації Анатолія Гриценка своїм кандидатом на пост президента України.

Також раніше повідомлялось, що ндумку нардепа Сергія Лещенка, Порошенко намагається вмовити Вакарчука підтримати його на виборах.

загрузка...