”Нафтогаз” озвучив умову для встановлення безкоштовних лічильників газу

3585
"Нафтогаз" озвучив умову для встановлення безкоштовних лічильників газу - today.ua
Фото: cbn.com.ua

В Україні населення повинно безкоштовно забезпечуватися приладами обліку природного газу за рахунок газорозподільних організацій, так як вартість такої послуги вже закладена у тарифі на оплату блакитного палива. Глава НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв заявив про те, що “Нафтогаз” згоден встановити безкоштовні лічильники газу в межах капітальних вкладень тільки за умови, якщо побутові споживачі будуть прямими клієнтами компанії.

Глава “Нафтогазу” Андрій Коболєв під час селекторної наради в уряді нагадав, що облгази в своїх програмах мають кошти на лічильники, але не хочуть їх встановлювати.

– Бачимо можливість ставити лічильник в разі, якщо такий лічильник захоче сам споживач, – пояснив глава “Нафтогазу” Коболєв. – Тобто фактично облгаз підводить трубу до споживача. Ми можемо підключитися або з боку облгазів, який зазвичай проти, або з боку споживача.

“Нафтогаз” вже направив до Кабінету міністрів фінансовий план компанії, в якому вказані суми на придбання лічильників.

– Це гроші, які нам необхідно показувати в бухгалтерському звіті як капітальні вкладення, – додав Коболєв. – Без фінансового плану… ми оплачувати такі речі не маємо права.

Тим часом прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив “Нафтогазу” пояснити українцям механізм встановлення безкоштовних лічильників газу.

загрузка...