На Миколаївщині з військової частини втік озброєний солдат

27
На Миколаївщині з військової частини втік озброєний солдат - today.ua

Вчора, 16 квітня, з 14-ї механізованої бригади дезертирував солдат, прихопивши з собою зброю. Про це повідомила прес-служба бригади на своїй сторінці у Facebook.

“Увечері 16 квітня 2019 року зі зброєю самовільно залишив місце несення служби військовослужбовець строкової служби військової частини Григоренко Артем Станіславович. На військову службу призваний в листопаді 2018 року Братнім районним військовим комісаріатом Миколаївській області. З січня 2019 року проходив строкову військову службу в 14-й окремій механізованій бригаді. Проживає в селі Новомар’ївка Братського району Миколаївської області”, – йдеться в повідомленні.

У прес-службі також додали, що командуванням військової частини були прийняті максимально можливі заходи для встановлення місця перебування та затримання військовослужбовця ЗСУ. Наразі ведеться посилена розшукова робота спільно з представниками Військової служби правопорядку Збройних сил України та співробітниками Національної поліції.

Нагадаємо, з квітня по червень до ЗСУ та інших військових формувань для проходження строкової військової служби загалом буде залучено 18 752 осіб. Зокрема до Збройних сил буде відправлено 9 тис. громадян, до Нацполіції – 5 152 осіб, а до Державної прикордонної служби – 4 тис. осіб.

загрузка...