На Харківщині СБУ вилучила наркотиків на мільйон

Співробітники Служби безпеки блокували мережу розповсюдження наркотичних засобів на території Ізюмського та Борівського районів Харківської області, яку організував місцевий мешканець у своєму приватному будинку.

На Харківщині СБУ вилучила наркотиків на мільйон - today.ua

Для розповсюдження канабісу організатор мережі залучив спільників, серед яких були діючий співробітник поліції, а також один з керівників місцевого самоврядування.

Співробітники СБУ затримали організатора мережі при спробі збуту чергової партії наркотиків. Під час обшуків за місцями мешкання учасників протиправної схеми вилучено підготовлений для продажу канабіс, нарізну та гладкоствольну мисливську зброю, набої до автомата Калашникова калібру 5,45 мм, а також бойову гранату РГД-5.

На Харківщині СБУ вилучила наркотиків на мільйон

Під час операції правоохоронцями вилучено понад тридцять кілограмів марихуани, вартість якої за цінами «чорного ринку» становить понад мільйон гривень.

Організатору мережі повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ст. 307 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо юридичної кваліфікації дій інших учасників.

Нагадаємо, ми вже повідомляли, що у Деснянському районі столиці поліція викрила одразу п’ять наркопритонів.

ДЖЕРЕЛОСБУ