На Донбасі за тиждень знешкодили 77 мін

На Донбасі піротехніки за тиждень виявили і знешкодили 77 мін на півсотні гектарів території в межах населених пунктах Крута Балка, Никифорівка і Золоте. Про це повідомили в прес-центрі штабу операції Об'єднаних сил.

На Донбасі за тиждень знешкодили 77 мін - today.ua

Як зазначається, протягом тижня сили і засоби підрозділів ГУ ДСНС України в Донецькій і Луганській областях зі складу Об'єднаних сил залучалися до піротехнічних робіт і забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню, розташованих у межах контрольних пунктів в'їзду-виїзду на території Донбасу.

За цей час було обстежено 48,26 га місцевості в населених пунктах Крута Балка, Никифорівка і Золоте - території, котрі прилягають до Донецької фільтрувальної станції, Никифорівського родовища тугоплавких глин і КПВВ "Золоте". Під час виконання цих робіт піротехніки виявили і знищили 77 вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, протягом минулої доби українські військові ліквідували п’ятьох бойовиків на Донбасі.

Раніше повідомлялося, що Україна в односторонньому порядку відкрила контрольно-пропускний пункт в’їзду-виїзду "Золоте" на лінії розмежування у Луганській області.

ДЖЕРЕЛОslovoidilo.ua