На Донбасі оголосять Великоднє перемир‘я

Великоднє перемир'я на Донбасі розпочнеться 18 квітня за умови забезпечення його виконання з боку Російської Федерації. Його оголосять на Skype-конференції Тристоронньої контактної групи. Про це повідомив спецпредставник ОБСЄ по ситуації на Донбасі Мартін Сайдік.

На Донбасі оголосять Великоднє перемир‘я - today.ua

Таке рішення було прийнято на засіданні  Тристоронньої контактної групи 12 квітня. Петро Порошенко зустрівся з президентом Франції Еммануелем Макроном та канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Лідери держав обговорили питання, пов'язані з безпекою та розмінуванням території, перебої з електропостачанням через проблеми з "Водою Донбасу", а також умови припинення вогню на великодні свята.

"Будуть донесені сигнали до російської сторони про те, щоб це створило ті умови, щоб одразу після президентських виборів приступити до серйозних переговорів у "нормандському форматі" для забезпечення мирного процесу, – зазначив Порошенко.

Президент також особисто подякував Ангелу Меркель за підтримку та за згоду провести зустріч у "нормандському форматі" після виборів глави Президента України. Найімовірніше, що ця зустріч відбудеться у Франції, у п'яту річницю створення нормандського формату.

На Донбасі оголосять Великоднє перемир‘я

Нагадаємо, у п’ятницю, 12 квітня, президент України Петро Порошенко та кандидат на цю посаду Володимир Зеленський провели зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном.

Раніше повідомлялося, що на Донбасі затримали секретаря територіальної виборчої дільниці під час проведення так званих "виборів голови "ДНР".

ДЖЕРЕЛО24tv.ua