На Богдана є компромат: названо дві ймовірні дати відставки глави ОП

Глава Офісу президента України та колишній адвокат олігарха Коломойського Андрій Богдан в найближчі місяці може подати у відставку. Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі Shadow Anonymos.

На Богдана є компромат: названо дві ймовірні дати відставки глави ОП - today.ua

Згідно з даними джерела, в оточенні Андрія Богдана називають дві вірогідні дати відставки глави ОП - або до 1 грудня 2019 року, або до 1 січня 2020 року.

"Як ми і попереджали, перебування Богдана на посаді глави Офісу президента - це лише питання часу для його імплементації в юридичну систему з контролю за судами", - зазначається в повідомленні.

Також стверджується, що конфлікт між Бакановим і Богданом насправді був, і глава СБУ має певний компромат на очільника ОП.

"Саме СБУ вело справу по історичному персонажу - "директору" Київського адміністративного суду Вовку, і диски з голосами, схожими на Вовка і Богдана, є не тільки у слідчого НАБУ, але, як випливає з нашої інформації, ще мінімум в семи місцях. Розмова в кабінеті Вовка може бути "вишенькою на торті", - резюмують автори каналу.

Нагадаємо, раніше глава Офісу президента України Андрій Богдан заявив, що не боїться своєї відставки, тому що йому є чим займатися поза посади державного чиновника.