“Можу пофарбувати ларьок“: Коломойський відповів Зеленському про меценатство на Донбасі

Олігарх Ігор Коломойський не обговорював з президентом Володимиром Зеленським жодного конкретного проекту щодо відновлення інфраструктури зруйнованого війною Донбасу.

“Можу пофарбувати ларьок“: Коломойський відповів Зеленському про меценатство на Донбасі - today.ua
Скріншот: KishkiNa

Коломойський зазначив, що через позов ПриватБанку він може розпоряджатися лише обмеженим обсягом коштів, адже британський суд дав право бізнесмену витрачати на власні потреби в повсякденному житті не більше 20 тисяч фунтів стерлінгів на тиждень, тобто приблизно 665 858 гривень, що дорівнює 95 122 гривні на день.

"На залишок від 20 тисяч фунтів на тиждень можу пофарбувати ларьок або два", — зазначив Ігор Коломойський.

Також він повідомив, що коли Володимир Зеленський заявив про домовленності з олігархами, він про ці ініціативи ще не знав.

Коломойський наголосив, що його особисто не запрошували до Адміністрації президента й він також не шукав зустрічі із Зеленським.

Тому, за словами олігарха, що саме мав на увазі глава держава, він не знає.

Як раніше повідомляв Today.ua, 19 червня, під час зустрічі з бізнес-спільнотою в Києві, Володимир Зеленський повідомив, що домовився з бізнесменами Віктором Пінчуком та Рінатом Ахметовим про їх участь у фінансуванні деяких соціально-економічних та гуманітарних проектів на Донбасі. А Ігор Коломойський, за словами Зеленського, буде вкладати “дуже великі гроші” в інфраструктуру Донбасу.

ДЖЕРЕЛОНВ