Monobank або Приват24 – експерти порівняли мобільні банкінги

256
Monobank або Приват24 - експерти порівняли мобільні банкінги - today.ua
Фото: finance.ua

Мобільні банкінги Мonobank і Приват24 – це технологія віддаленого надання банківських послуг з використанням планшета або смартфона: перегляд балансу рахунку, міні-виписка, оплата рахунків за послуги мобільного та фіксованого зв’язку, оплата послуг ЖКГ, переказ коштів з картки на картку, здійснення регулярних платежів, погашення кредитів, блокування платіжної карти і т.д. Аналітики порівняли зручність і функціональність мобільного застосування двох найбільш технологічних банків в Україні – Мonobank і Приват24. Важливо знати, що насамперед, ніж використовувати мобільні додатки Мonobank і Приват24, потрібно стати їх клієнтом.

Простота встановлення

Мобільні додатки Мonobank і Приват24 можна скачати в Google Play Market або AppStore. Але якщо Приват24 працює на всіх версіях систем Android і iOS, то для установки програми Мonobank потрібен смартфон на Android 4.4 та вище або iPhone з версією iOS. Мonobank при установці додатка попросить сфотографувати паспортні дані та ІПН. Приват24 ставиться без додаткових зусиль.

Зручність входу

Для входу в мобільну версію Приват24 потрібно ввести номер телефону, який є логіном, і пароль. Для входу в додаток Мonobank досить ввести 4х-значний PIN-код виданої карти.

Поповнення мобільного телефону

За допомогою мобільних додатків Мonobank і Приват24 можна поповнити мобільний телефон, ввівши номер вручну або вибравши його з телефонної книги. У Мonobank поповнення буде без комісії. Приват24 за поповнення мобільного телефону візьме комісію.

Переказ з картки на картку

Переказ грошей на карту іншого банку в мобільному додатку Приват24 буде з комісією 0,5%. У додатку Мonobank переказ грошей з картки на картку буде безкоштовним. А якщо переказати не свої, а кредитні гроші, то і Мonobank, і Приват24 візьмуть по 4% від суми платежу.

Оплата комунальних послуг

Мonobank і Приват24 дозволяють оплачувати комуналку як своїми, так і кредитними коштами. Але якщо Мonobank проводить такі платежі безкоштовно, то Приват24 за кожен платіж буде стягувати мінімум по гривні комісії.

Переказ на рахунок юридичної особи

Переказ великих сум власних коштів вигідніше робити через Приват24. Суми до 10 000 гривень своїх або кредитних грошей краще переказувати через Мonobank.

Додаткові послуги

Крім банківських послуг, в мобільному додатку Приват24 є великий перелік інших послуг, а саме: оформити страховий поліс; дізнатися про свій кредитний рейтинг і замовити кредитну історію; купити квитки на поїзд, автобус або літак; купити квитки в кіно або на футбол; скористатися системою BlaBlaCar; замовити доставку їжі, квітів і багато чого ще. У мобільному додатку Мonobank всіх цих послуг немає. А ось ігроманам більше підійде додаток Мonobank.

Аналітики дійшли висновку, що для найбільш затребуваних операцій, таких як перекази з картки на картку, поповнення мобільного або оплата послуг ЖКГ, вигідніше використовувати мобільний додаток Мonobank. Но в мобільній версії Приват24 – більш універсальне додаток з широким набором функцій.

загрузка...