Монетизація субсидій: в Кабміні роз’яснили, де і коли можна буде отримати кошти

2162
Монетизація субсидій: в Кабміні роз'яснили, де і коли можна буде отримати кошти - today.ua

В Україні затвердили механізм монетизації субсидій для кінцевого споживача. У Кабміні пояснили, що в березні 2019 року українці отримуватимуть субсидії на оплату комунальних послуг після монетизації державної допомоги.

За словами віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка, з 4,4 мільйона отримують субсидії, 70 відсотків – пенсіонери, а 1,2 млн субсидіантів – працездатне населення, яке зараз має потребу в державній допомозі.

“Ті, хто отримує пенсію (в “Ощадбанку”. – Авт.), будуть отримувати субсидію разом із пенсією. Хто отримує пенсію через “Укрпошту”, будуть отримувати з 4 по 25 березня з пенсією свою субсидію. Залишається питання до громадян, у яких немає пенсійних рахунків. Вони отримають повідомлення, що їм потрібно звернутися до будь-якого відділення “Ощадбанку”, відкрити рахунок і по системі швидко оплатити послуги”, – пояснив Геннадій Зубко.

Today.ua нагадує, що отримати відповіді про порядок призначення субсидії можна за номером 0800507309. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.

Що загрожує українцям, які отримують субсидії незаконно, читайте тут.

Нагадаємо, монетизація субсидій в Україні буде здійснюватися в три етапи. Вже з 1 січня 2019 року брати участь у монетизації пільг і субсидій будуть ті сім’ї, які звернуться за допомогою вперше. З 1 травня 2019 року монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію або пільгу вже багато років, в тому числі користується допомогою в літній період. А з 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, коли кожен, хто є одержувачем житлової субсидії, буде отримувати за результатами опалювального сезону готівкою все, що було зекономлено.

загрузка...