Мінспорту займеться патріотичним вихованням

25
Мінспорту займеться патріотичним вихованням - today.ua

Міністерство молоді та спорту України в понеділок, 3 вересня, оголосило про початок прийому заявок на конкурс з фінансування проектів по національно-патріотичному вихованню на 2019 рік.

“Ми почали збір конкурсних пропозицій на 2019 рік. Він триватиме до 15:00 1 жовтня. Але хочу зазначити, що на конкурс на поточний рік було подано 59 проектів, а це не та кількість, яка повинна бути”, – повідомив начальник відділу національно-патріотичного виховання Мінспорту Микола Ляхович.

За його словами, відомство приймає заявки за такими напрямками:

– формування ціннісних орієнтирів та затвердження національно-патріотичної свідомості у дітей та молоді,

– популяризація національного культурно-духовної спадщини,

– підвищення рівня знань про видатних українців,

– вшанування пам’яті жертв окупаційних режимів, зокрема Голодомору 1932-33 років, депортації кримських татар,

– збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язків щодо захисту незалежності і територіальної цілісності України, та інше.

Ляхович зазначив, що проекти можуть передбачати проведення конкурсів, фестивалів, семінарів, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

У 2017 році подібні заявки могли подати лише організації або інститути, термін реєстрації яких не менше 2 років, а в цьому році таку вимогу скоротили до наявності 6-місячної реєстрації, зазначив чиновник.

За інформацією Мінспорту, в поточному році вже реалізовано 14 проектів громадських організацій та інститутів громадянського суспільства, які отримали підтримку в сфері національно-патріотичного виховання. Обсяг фінансування, при цьому, не повідомляється.

Раніше Today.ua писав, що восени 2018 року в столичні школи пішли 34 000 першокласників. Діти навчатимуться вже за концепцією «Нової Української школи», яка передбачає навчання дітей в цікавій інтерактивній формі.

У 2018 році на освіту з бюджету Києва виділили 13 млрд грн, що майже 2,7 млрд грн більше, ніж у 2017 році.

загрузка...