Масове отруєння хімікатами в Сіднеї: постраждали 32 особи

25
Масове отруєння хімікатами в Сіднеї: постраждали 32 особи - today.ua

Щонайменше 32 людини постраждали сьогодні в результаті отруєння хімікатами в сіднейському готелі Pullman Sydney Hyde Park Hotel. Вісім з них були госпіталізовані, решта отримали медичну допомогу на місці. Про це повідомляють «Українські новини» з посиланням на ТАСС.

Як заявив представник “швидкої допомоги” штату Новий Південний Уельс, люди всередині готелю відчули “подразнення очей і проблеми з диханням”. Медики оперативно оглянули всіх постраждалих і оцінюють їхній стан як стабільний.

Як повідомив працівник «швидкої допомоги», в басейні готелю проводилися будівельні роботи, в результаті яких стався витік у вентиляцію парів хімічних речовин – ймовірно, суміші хлору та соляної кислоти.

Зазначається, що після того, як співробітники та гості готелю відчули підозрілий запах, на місце прибули чотири пожежні машини та 16 співробітників протипожежної служби.

На даний час поліція оточила готель і просить пішоходів і автомобілістів уникати перебування на прилеглій території, проте, як повідомляють представники влади, загрози здоров’ю людей немає.

Раніше Today UA повідомляв про масове харчове отруєння школярів у Дніпрі.

загрузка...