МАRUV посварилась з МАУ через зникнення багажу

Українська співачка MARUV (Анна Корсун) публічно посварилась з авіакомпанією МАУ через те, що вже вдруге у неї викрадають речі з валізи в аеропорту "Бориспіль". Дівчина опублікувала в Instagram відео, в якому розповіла про недбалість співробітників компанії.

МАRUV посварилась з МАУ через зникнення багажу  - today.ua

За словами MARUV, вона летіла з Києва в Дубай бізнес-класом. Отримавши після прильоту свою валізу, дівчина виявила, що замки варварськи зламані, валіза сильно пошкоджена, а всередині немає багатьох особистих речей.

https://youtu.be/G5e11Pw8Tjw

В кінці березня співачку MARUV вперше обікрали в київському "Борисполі". Тоді зловмисники розпорошили весь її багаж. MARUV підкреслила, що в її особистих речах не було нічого цінного — проста біжутерія, але грабіжники, судячи по всьому, прийняли її за дорогі прикраси.

Співачка радить всім пасажирам ретельно пакувати багаж, оскільки є ризик стати жертвою грабіжників.

Раніше MARUV дала інтерв'ю, в якому розповіла про те, як змінилося її життя після Нацвідбору на пісенний конкурс «Євробачення-2019». За словами дівчини, на наступний день після скандалу вона прокинулася знаменитою, і з того моменту перестало існувати її приватне життя.

МАRUV посварилась з МАУ через зникнення багажу

«Ви знаєте, у нас люди люблять додумати якісь бондіани, трагедії, скандал, інтриги і розслідування. Іноді помідор – це помідор просто, розумієте. Просто так склалися незручно карти для всіх, хто брав участь у цій ситуації, тому що ті, хто проводили відбір, дещо не подумали про те, що мабуть треба ще якісь пункти включати, коли ти відбираєш учасника на Євробачення, у ситуації, в якій зараз наша країна знаходиться. А потім, коли вони вже про це подумали, то вже було пізно. Тому що люди вже вибрали. І тому склалася така важка ситуація», – поділилася MARUV.

Today.ua повідомляв, що MARUV розкрила подробиці своїх стосунків з чоловіком Олександром. За словами зірки, вони з чоловіком абсолютно різні за характером, таким чином, їм вдається відмінно доповнювати темперамент один одного.