Макрон озвучив умови повернення Росії до великої вісімки

363
Макрон озвучив умови повернення Росії до великої вісімки - today.ua

Якщо Російська Федерація докладе зусиль по реалізації мінських угод, тоді повернення до формату G8 цілком можливо. Про це заявив президент Франції Емманюель Макрон, який наразі головує серед країн “великої сімки”.

Політик переконаний, що Європі необхідно підтримувати “стратегічну дискусію” з Москвою, незважаючи на деякі розбіжності. Тому вже на цьому тижні французький лідер збирається провести “тривалу і змістовну розмову” з президентом РФ Володимиром Путіним.

Від того, наскільки якісними будуть зусилля РФ щодо реалізації мінських угод на Донбасі, залежатиме, чи формат G7 знову розширять до G8 за рахунок відновлення членства Росії, заявив французький політик.

Говорячи про анексію півострова Крим, він вказав, що Європа не може вести себе так, як ніби нічого не сталося, не помічаючи цей “військовий жест” з боку Росії.

Як раніше повідомляв Today.ua, президент РФ Путін поспілкувався по телефону з президентом Франції Емманюелем Макроном, обмінявшись думками щодо інциденту із українськими військовими кораблями у Керченській протоці.

Пізніше Путін скаржився Макрону на активну антиросійську кампанію в Україні напередодні президентських виборів.

загрузка...