Lifecell влаштував приємну акцію для абонентів

Lifecell влаштував приємну акцію для абонентів - today.ua
Loading...

Один із найбільших українських операторів мобільного зв’язку Lifecell запустив для абонентів тарифного плану “Лайфхак” акцію “6 тижнів”, яка триватиме до 31 грудня 2019 року. Якщо раніше пакет послуг за тарифом надавався на 4 тижні, то на період акції його збільшили до 6 тижнів. Про нововведення повідомляється на сайті оператора мобільного зв’язку.

Таким чином, абоненти Lifecell зможуть сплачувати абонплату в півтора рази рідше, при цьому вартість пакету послуг і його наповнення залишаються без змін. Взяти участь в акції абоненти оператора можуть до 31.05.2019 (включно). З детальною інформацією можна ознайомитися за наступним посиланням.

Для участі в акції необхідно:

  • Активувати стартовий пакет з тарифним планом “Лайфхак” від Lifecell. Вартість участі в акції окремо не стягується і входить в рахунок першого замовленого пакету послуг.
  • Активувати будь-який інший стартовий пакет і змінити тарифний план на “Лайфхак” протягом 3-х днів після активації стартового пакету (включаючи день активації стартового пакету). Вартість участі в акції окремо не стягується і входить в рахунок першого замовленого пакету послуг.
  • Існуючі абоненти тарифного плану “Лайфхак”, з пакетом послуг “Лайфхак”, передплаченої форми обслуговування мають можливість взяти участь в акції “6 тижнів” набравши код *389# і натиснувши кнопку виклику, або активувавши пропозицію на офіційній веб-сторінці lifecell.ua одноразово сплативши при цьому 100 грн (з урахуванням всіх податків і зборів).

Абоненти Lifecell можуть припинити участь в акції, набравши код *112# і кнопку виклику.

Раніше повідомлялося, що з 1 травня 2019 року Lifecell запустить послугу MNP – збереження номера телефону при зміні оператора.

Новорічна акція: Vodafone дарує абонентам безкоштовний зв’язок
Vodafone, один з найбільших мобільних операторів, запустив новорічну акцію для своїх абонентів. Придбавши у грудні та січні в магазинах Vodafone смартфони Samsung за спеціальною ціною,...
Зібралася зробити пропозицію руки і серця: Ольга Бузова зняла для свого хлопця занадто дорогий готель
Ольга Бузова зібралася на відпочинок. Цікаво те, що співачка вирішила витратити на свою поїздку нечувану суму. Бузова звикла взимку влаштовувати собі канікули. Цього разу скандальна...
Апельсинова дієта для схуднення: як скинути 4 кг за кілька днів
Зима для багатьох з нас асоціюється з запахом мандаринів та іншими цитрусовими. Виявляється, на улюблених фруктах можна схуднути на 3-4 кілограми всього за кілька днів....
Тікають, не оглядаючись: астролог розповіла, який жіночий одяг відлякує чоловіків
Відомо, що будь-який одяг може бути заряджений, як позитивною, так і негативною енергією. Дуже часто, саме одяг може стати причиною вашого невдалого роману з чоловіком....