Леся Нікітюк одягла піджак на голе тіло: телеведуча спокусила новим знімком

Леся Нікітюк в честь виходу фінальної серії проекту шоу "Ле Маршрутка" розмістила в своєму блозі відео, яке супроводила інтригуючою обкладинкою. На кадрах Нікітюк позує в ультра короткому піджаку, який прикрашений білими рибками. Під піджаком у телеведучої нічого немає. Користувачі відзначили, що Нікитюк вибрала невдале вбрання, так як в цьому піджаку її груди здається дуже плоскими, хоча ніжки виглядають занадто стрункими.

Леся Нікітюк одягла піджак на голе тіло: телеведуча спокусила новим знімком - today.ua

"Якщо мене запитають: "Що ти зробила для своєї країни?", я відповім: "Я показала! І я навіть не знаю, чи оцінить хтось мої старання і всієї нашої команди. Я знаю, що своє не люблять. Чомусь так склалося! Всі завжди хочуть закордонне".

Телеведуча додає, що в шоу ми зможемо побачити скільки прихованих цікавих куточків на Україні, про які ми навіть не знали. Нікитюк розповіла, що останню серію сезону покажуть через тиждень і подякувала всім за чудовий проект.

Леся Нікітюк одягла піджак на голе тіло: телеведуча спокусила новим знімком

Також Леся Нікітюк зовсім недавно показала свої оголені фото під час відпочинку. Зірка сидить на ліжку в одних трусиках і білій маєчці, а під очима у телезірки - патчі. Судячи з рушника на голові - Нікітюк тільки вийшла з душу і насолоджується прекрасним ранком.

Раніше ми повідомляли про те, що у пікантній фотосесії для журналу XXL знялися 12 відомих і ефектних українських красунь. Серед них і Леся Нікітюк.