Київстар запустив корисну послугу, яка допоможе позбутися від спаму: вартість і умови

Київстар час від часу пропонує абонентам нові корисні послуги і тарифи, покращуючи якість їх зв'язку і підвищуючи комфорт спілкування. Зокрема, тепер українці зможуть позбутися від потоку СМС-спаму, який щодня надсилають на їх номери. Для цього Київстар запустив спеціальну послугу "Додатковий номер" вартістю всього 30 гривень в місяць.

Київстар запустив корисну послугу, яка допоможе позбутися від спаму: вартість і умови  - today.ua

Зараз при реєстрації на різних сервісах, на мобільний номер нам приходять коди для підтвердження створення облікового запису. Крім того, номер мобільного запитується при будь-яких онлайн-покупках, після чого масово починають приходити СМС-повідомлення з інформацією про акції, знижки, тощо. Якщо вас дратує такий спам, то від нього можна позбутися. Для цього є можливість завести ще один номер на своїй карті, активуючи його за бажанням, і залишати його при необхідності в Мережі. Є звичайно сервіси з фейковими номерами, але їх використання є незаконним.

Київстар підключить додатковий номер всім бажаючим, крім тих абонентів, у кого номер починається на "068". Для підключення необхідно ввести *100*33*2#. Відмовитися від послуги можна в будь-який момент, набравши *100*33*4#. Для відправки СМС або виклику на додатковий номер потрібно ввести перед номером адресата код 818. Самому відправляти СМС на короткі номери або дзвонити на них з додаткового номера Київстар не дає можливості, тільки на звичайні номери.

Раніше повідомлялося, як Київстар виправдався за скандал з запуском домашнього інтернету за 10 гривень в одному з міст України.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua