”Критикуємо і підтримуємо”: у “Голосі” розповіли про своє ставлення до “Слуги народу”

"Критикуємо і підтримуємо": у "Голосі" розповіли про своє ставлення до "Слуги народу" - today.ua
Loading...

У партії “Голос” розповіли, яку позицію планують займати щодо партії “Слуга народу”, яка завоювала монобільшість у Верховній Раді. За словами соратників Святослава Вакарчука, вони будуть критикувати владу, коли буде за що, і будуть підтримувати те, що відповідає їх програмі та ідеології.

“У нас вперше склалася ситуація в країні, коли існує монобільшість. Ми зараз не бачимо коаліційної угоди або плану дій уряду, тому нам важко сказати, що вони будуть пропонувати. Те, відповідний нашій програмі і ідеологічним принципам – ми будемо підтримувати”, – зазначив член фракції “Голос” Ярослав Железняк.

В кінці серпня партія Святослава Вакарчука планує провести стратегічну сесію, щоб розпланувати свої дії, і визначити, як працювати поза коаліцією.

За словами джерела в “Голосі”, політсила планує випробувати парламентську більшість своїми пропозиціями щодо вирішення різних проблем, таких як оподаткування, НАПКА.

“Що стосується влади ми у вигідній позиції: критикуємо, коли є за що критикувати, і підтримуємо позитивні речі”, – додає джерело.

Раніше Дмитро Разумков заявив, що “Слуга народу” не веде переговорів стосовно коаліції в парламенті наступного скликання. Він додав, що його партія самостійно може створити більшість.

Рожевий блонд і червоне дерево: названі найпопулярніші кольори волосся 2020
У новому 2020 році Білого Металевого Щура наймоднішими відтінками волосся стануть червоне дерево, рожевий і платиновий блонд і колд-брю. Серед технік фарбування в тренді будуть...
Настя Івлєєва розповіла про пластичну операцію: навіщо ведуча збільшила губи
Настя Івлєєва – одна з обговорюваних персон в російському шоу-бізнесі. Не встигли вщухнути пристрасті з приводу її розставання з Елджеєм, як нещодавно пішли плітки про...
Обшуки у квартирі Антіна Мухарського: спливли важливі подробиці
У п’ятницю, 13 грудня, у квартирі українського скандального шоумена, музиканта і волонтера Антіна Мухарського відбувся обшук. Під час обшуку, який тривав п’ять годин з’ясувалося, що...
Як залучити гроші у новорічну ніч: езотерик дав три важливих поради
Напередодні Нового року всі загадують заповітні бажання, одним з яких для багатьох є фінансове благополуччя в родині. Існує безліч обрядів, як залучити гроші в будинок....