Корольова розбурхала Мережу кругленьким животиком: “Хто буде, хлопчик чи дівчинка?“

Наташа Корольова не перестає привертати увагу своїх шанувальників публікаціями в соцмережах. Артистка все частіше демонструє публіці свого дорослого сина Архипа, а нещодавно Корольова опублікувала провокаційний знімок, на якому фанати угледіли  кругленький животик свого кумира. Справа в тому, що Корольова з сином напередодні 1 травня садили сад Перемоги в честь героїв Другої Світової війни. Зірка була одягнена у спортивний костюм, і помітно було, що артистка погладшала. Швидше за все, це зайві кілограми, набрані на карантині. Але хто знає, раптом "русалка" Наташа і справді в очікуванні другої дитини.

Корольова розбурхала Мережу кругленьким животиком: “Хто буде, хлопчик чи дівчинка?“ - today.ua

Корольова не приховує, що має схильність до повноти. На карантині, ймовірно, ця її особливість проявилася. Співачка любить поїсти і говорить про те, що доводиться себе стримувати у смачних стравах, адже кожен набраний кілограм відображається на її фігурі. 31 травня Наташі Корольовій виповниться 47 років, і не дивлячись на те, що вона ніколи не була худенькою, виглядає артистка чудово.

Зараз Корольова навряд чи вагітна, тим більше в Мережі подейкують, що в їх стосунках з Тарзаном не все так гладко. Пара не раз, за чутками, розходилася, однак, незважаючи на все, Наташа з Тарзаном все-одно разом.

Корольова розбурхала Мережу кругленьким животиком: “Хто буде, хлопчик чи дівчинка?“

"Наташа, ви вагітні", "Хто буде, хлопчик чи дівчинка", "У Архипа скоро з'явиться сестричка або братик", "Наташа, вітаємо, ви будете гарною матір'ю", "Ого, ну ви даєте, який місяць", - написали фоловери під фото.

Напередодні 1 травня Наташа Корольова також показала кумедний танець, в якому продемонструвала весь свій драйв та артистичність.

ДЖЕРЕЛОdialog.ua