Київстар позбавив заробітку українця

374
Київстар позбавив заробітку українця - today.ua

Київстар потрапив у новий скандал. Один з найбільших мобільних операторів України, заблокував клієнту номер за те, що він просто багато дзвонив. Свій гнівний коментар українець залишив у співтоваристві оператора на сторінці у “Фейсбуці”.

На скаргу миттєво відреагував представник мобільного оператора Київстар.

“…У нас причини призупинення обслуговування номера не відображаються,  ми бачимо тільки стан номера”, – повідомили представники Kyivstar.

На що українець відповів, що через компанію Київстар втрачає можливість заробітку, так як робота в нього відбувається в основному в телефонному режимі. Номер так і не відновили.

Інший клієнт описав історію шахрайства Київстар. За його словами, мобільний оператор тарифікує інтернет-трафік додатків, з яких трафік не тарифікується. Клієнт користується тарифним планом “Безлім Відео”, за його умовами надається 9000 Мб, безлім для дзвінків у мережі оператора та 150 хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів та за кордон. Але за сім днів до закінчення акції приходить sms про те, що закінчуються мегабайти. Оператор гарячої лінії повідомив, що вони знають про проблему (але абонентам це знати, мабуть, не обов’язково). За підрахунками користувача Kyivstar, через додаток Мій Київстар, весь трафік тарифікувався неправильно. Як результат, клієнт залишився без інтернету.

Нагадаємо, раніше оператор Київстар пояснив, чому зникають гроші з мобільних телефонів його абонентів.

загрузка...