Керівництво «Нафтогазу» знайшло спосіб продажу газу населенню дешевше

НАК «Нафтогаз» шукає можливості прямого продажу блакитного палива населенню, минаючи монополістів -посередників.

Керівництво «Нафтогазу» знайшло спосіб продажу газу населенню дешевше - today.ua

Про це «5 каналу» заявив комерційний директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко.

Вітренко запевнив, що компанія готова займатися прямими поставками газу населенню щоб здешевити вартість "блакитного палива".

Питанням вартості газу для населення займається уряд, а функція "Нафтогазу" полягає в тому, щоб продавати його монопольним посередникам. Тому компанія не має відношення до ціни газу для населення ні де-факто, ні де-юре. Але НАК готова стати безпосереднім постачальником газу українським громадянам.

«Ціна на газ формується тільки в залежності від рівня попиту та пропозиції. Нам не потрібні посередники, так як компанія має всі можливості для прямого співробітництва з населенням», - сказав Юрій Вітренко.

Крім того, комерційний директор «Нафтогазу» наголосив, що відповідно до правил ринку населення отримує газ за нижчою ціною, в порівнянні з тією, яка встановлена ​​для оптових закупівель підприємствами.

Таким чином, уряд автоматично надає приховані субсидії українцям.

Нагадуємо, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман назвав неминучим зміна ціни на газ для населення, а також заявив, що дискусія з цього питання завершиться у вересні.