Jaguar став найбільш продаваним електромобілем без пробігу в Україні

Jaguar став найбільш продаваним електромобілем без пробігу в Україні - today.ua
Loading...

Перше місце в рейтингу найбільш популярних електрокарів в Україні займає Nissan Leaf. Тільки за січень-лютий 2019 року українці придбали 411 “ліфів”, з них 11 штук з нульовим пробігом. Але якщо говорити про продажі виключно нових електромобілів, то найпопулярнішим став Jaguar I-Pace. Про це повідомили в прес-службі “Укравтопрому”.

Як зазначається, за два місяці 2019 року продажі електромобілів в Україні збільшилися, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, на 69% — до 814 одиниць. Більшу частину продаваних електромобілів як і раніше становлять б/у авто (понад 90%).

Помітно додала в продажах Tesla Model S — з початку року українці придбали 65 автомобілів цієї моделі, з них тільки два нових. Зазначимо, що в січні-лютому 2018 року їх продали всього 10 одиниць.

Також набирає популярність BMW i3 — 62 проданих авто, з яких тільки 12 нових машин. На початку минулого року цей електрокар займав другу позицію — 19 авто.

Французький електрокар Renault Zoe також увійшов до рейтингу лідерів. Його обрали 46 українців, з них 6 придбали нові автомобілі.

І замикає рейтинг найпопулярніших електромобілів в Україні — FIAT 500e. З січня по лютий 2019 року українці зареєстрували 35 машин цієї моделі.

Електромобілів Jaguar I-Pace українці купили не так багато — 21 автомобіль. Однак усі без винятку електрокари були новими.

Ця модель займає перше місце в рейтингу найбільш продаваних електромобілів в Нідерландах — 98,3% від всіх продажів у світі та 13,2% від всього авторинку Нідерландів за місяць. За останні місяці Jaguar I-Pace обійшов по продажах Tesla, яка за підсумками 2018 року є безапеляційним лідером електромобільного ринку Нідерландів (8 604 автомобілів за рік).

Today.ua повідомляв, що найпопулярнішим автомобілем за два місяці 2019 року в Україні став Renault Duster.

Не має аналогів: Київстар запустив унікальний тариф
Київстар запровадив нові тарифні плани. У рамках унікального тарифного плану абоненти Київстар отримують 12 Гб мобільного інтернету на максимально можливій швидкості в мережах 3-го покоління....
Гонтарева назвала ПриватБанк фінансовою пірамідою
ПриватБанк порівняли з відомо фінансовою пірамідою МММ, яка існувала в 90-х роках минулого століття. Такий висновок зробила екс-голова НБУ України Валерія Гонтарєва. Колишня глава Національного...
Суттєво похолодає: прогноз погоди на 22 жовтня
Український гідрометцентр повідомив, що у вівторок, 22 жовтня, в Україні утримається тепла безвітряна погода, яка дозволяє накопичуватися в повітрі шкідливим викидам, а суттєве похолодання очікується...
“Свати” прояснили ситуацію з Мітяєм
Російські актори впевнені в тому, що зйомки “Сватів” будуть продовжені найближчим часом. Є надія, що майбутнє популярного серіалу буде таким ж щасливим, як і протягом...