Гриценко натякнув на співпрацю із Зеленським

1325
Гриценко натякнув на співпрацю із Зеленським - today.ua
Loading...

У вівторок, 25 червня, лідер політичної партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко на своїй сторінці у Facebook оприлюднив відео, у якому допомагає людині, схожій на президента Володимира Зеленського виграти в шахи у людини, яка схожа на російського президента Володимира Путіна.

“У нас немає права на помилку. Час компетентних і відповідальних рішень. Разом – переможемо!”, – йдеться у анотації до ролика.

У відео актори, схожі на Зеленського і Путіна, під тревожну музику грають у шахи, й український президент ризикує програти.

У той час, коли людина, схожа на Зеленського, тремтячими руками збирається зробити хід, з’являється справжній Гриценко, хапає “українського президента” за руку й підказує, на яку клітину треба ставити фігуру, щоб виграти у “Путіна” партію.

“Коли ворог наступає, ми не маємо право на помилку. Кожен хід може стати останнім. Ми повинні згуртуватися, повинні прийняти правильне рішення. Ми повинні перемогти”, – звучить голос за кадром.

Розлючений “Путін” скидає фігури з дошки, а зраділий “Зеленський” та Гриценко тиснуть один одному руки.

Зазначимо, що у користувачів соцмережі розділилися думки щодо агітаційного відео кандидата.

Як повідомляв Today.ua, лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко раніше заявив, що президент Володимир Зеленський прислухався до його поради.

ПриватБанк ошукує клієнтів через банкомати
ПриватБанк відреагував на скаргу клієнта на роботу банкомату фінустанови, який через несправність відмовився видавати йому повну суму грошей. За його словами, при спробі зняти з...
Перший сніг і заморозки: синоптики попередили про зміну погоди
Вже у найближчі дні, слідом за теплими вихідними, у деяких регіонах України розпочнуться нічні заморозки, а перший сніг очікується вже в середині листопада. Такий прогноз...
Українцям нагадують про перехід на зимовий час: коли переводити стрілки годинника
Вже наступної неділі, 27 жовтня, в Україні відбудеться перехід на зимовий час. Стрілки годинника буде переведено на годину назад – відтак, ми будемо довше спати....
У Пенсійному фонді розповіли, в кого з українців можуть виникнути найбільші труднощі з виплатами
Зараз найбільше проблем з пенсією виникає зовсім не у пенсіонерів, а у людей передпенсійного віку – у тих, хто за віком уже не встигають заробити...