Грошові перекази впливатимуть на розмір субсидії

Як повідомили у Мінсоцполітики, грошовий переказ з-за кордону, що перевищує 50 тисяч гривень, при розрахунку розміру субсидії буде враховується як дохід.

Грошові перекази впливатимуть на розмір субсидії  - today.ua

"Брат з Канади вислав 1 тисячу доларів. Я поклала гроші в банк, - говорить вимушена переселенка з Донбасу. - У мене доходи маленькі, пенсія трохи більше 2 тисяч гривень. Отримую субсидію. А тепер, виходить, держава побачить гроші на рахунку і змусить мене повернути пільгу за комуналку?"

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, ні депозити в банку, ні відсотки по ним, ні кешбек на розрахунок розміру субсидії не впливають.

Що стосується працюючих пенсіонерів, то вони мають право на субсидію на підставі і пенсії, і зарплати, яку вони отримують.

https://youtu.be/yu67txbnSfA

Нагадаємо, ті громадяни, які подадуть в деклараціях завідомо недостовірні дані для незаконного отримання субсидій, будуть виявлені через механізм верифікації і позбавлені права на субсидію, а також зобов'язані повернути до держбюджету все незаконно отримані гроші платників податків за період отримання субсидій з моменту подачі неправдивих даних.

ДЖЕРЕЛОu-news.com.ua