Гройсман відреагував на розпад коаліції

986
Гройсман відреагував на розпад коаліції - today.ua

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман прокоментував припинення діяльності коаліції у Верховній Раді.

Так, у п’ятницю, 17 травня, у стінах Верховної Ради Гройсман подякував фракції “Народний фронт” і БПП за роботу в коаліції.

“Окремо я хочу подякувати лідеру “Народного фронту” Арсенію Яценюку”, – зазначив прем’єр та додав, що, можливо, Яценюк “заплатив за це високу ціну”.

У той же час, прем’єр закликав всі фракції об’єднатися і працювати разом.

“Треба брати участь в ухваленні рішень, а не просто ходити на телебачення і базікати своєю мовою, обливати брудом всіх інших і робити все для того, щоб Україна була слабкою”, – наголосив він.

Крім того, Гройсман заявив, що Верховна Рада і уряд працюватимуть до парламентських виборів.

Він закликав народних депутатів спільно з урядом і новообраним президентом “визначити той порядок денний, який нас сьогодні об’єднує”. Зокрема, Гройсман закликав депутатів прийняти рішення про скасування депутатської недоторканності.

“Я вважаю, що недоторканність в українському парламенті і для інших чиновників, вона їх роз’їдає зсередини. Вона дозволяє розширювати рамки і порушувати закон, за який все одно доведеться відповідати”, – зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні, 17 травня, спікер українського парламенту Андрій Парубій оголосив про розпад коаліції у Верховній Раді.

загрузка...