Гороскоп на тиждень від Павла Глоби: що чекає представників знаків Зодіаку 23-29 грудня

Цей тиждень буде наповнений у багатьох представників знаку Зодіаку приємними клопотами до майбутніх новорічних свят. Також зараз настає такий період, коли доведеться активно працювати, щоб закрити всі спірні питання до завершення року.

Гороскоп на тиждень від Павла Глоби: що чекає представників знаків Зодіаку 23-29 грудня - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Гороскоп на тиждень Овен

Представників знаку Зодіаку Овен на цьому тижні чекають невеликі неприємності, як на роботі, так і в особистому житті. Є ймовірність, що хтось сильно втреться до вас у довіру, а потім може нашкодити. Також Овнам варто зараз поберегти своє здоров'я.

Гороскоп на тиждень Телець

Весь тиждень Тельці будуть зайняті тим, що будуть розгрібати завали на роботі. На це у вас може і не вистачити цілого тижня. Ваші сили будуть вичерпані, тим більше доведеться витратити чимало енергії на тих, хто буде зливати на вас весь негатив. Якщо представники знаку Зодіаку спочатку побудують план дій, їм буде легше закінчити розпочате.

Гороскоп на тиждень Близнюки

За словами Павла Глоби у представників знаку Зодіаку Близнюки є ймовірність того, що вони можуть постраждати із-за через неуважність при використанні електротехніки. Постарайтеся на цьому тижні зробити генеральне прибирання і очистити простір від непотрібного мотлоху.

Гороскоп на тиждень Рак

Представники знаку Зодіаку Рак будуть страждати забудькуватістю на цьому тижні. Астролог радить вам зараз зайнятися своїм здоров'ям, справами і мислити позитивно, адже саме зараз Раки будуть притягати до себе весь негатив. Щоб цього уникнути, думайте про хороше - і тоді вас чекають тільки позитивні думки.

Гороскоп на тиждень Лев

Настає вдалий період. Деякі представники знаку Зодіаку Лев повинні взяти себе в руки і не звертати увагу на дрібні негаразди. Ніщо не повинно вас зараз вибити з колії. Залучайте в свою команду однодумців, які будуть з вами на одній хвилі.

Гороскоп на тиждень від Павла Глоби: що чекає представників знаків Зодіаку 23-29 грудняГороскоп на тиждень Діва

Павло Глоба радить Дівам на цьому тижні слухати побільше свою інтуїцію. Ближче до вихідних представникам цього знаку Зодіаку варто багато уваги приділити своїй сім'ї, а поки проробляйте зміни в собі і впевнено йдіть до своєї мети. Також не відкладаєте вирішення питань, намагайтеся виконувати все по мірі надходження.

Гороскоп на тиждень Терези

Представникам знака Зодіаку Терези зараз буде хотітися свята. Потерпіть ще трохи, а поки наберіться сил і дотягніть до вихідних, а там ще один ривок - і свято з вихідними. Тиждень буде вдалим для всіх, хто активний і повний креативних ідей.

Гороскоп на тиждень Скорпіон

У вас настає період великих витрат, але це не завадить Скорпіонам придбати все, що хочеться. Єдине, де представникам цього знаку Зодіаку варто бути обережними - це любов і відносини з оточуючими. Будьте добрішими до всіх.

Гороскоп на тиждень Стрілець

Партнер буде весь тиждень випробовувати Стрільців на міцність. Ревнощам вашої половинки не буде межі. Вас будуть підозрювати у всіх смертних гріхах. Розкажіть дохідливо, що ви ні в чому не винні і не провокуйте нікого на конфлікти.

Гороскоп на тиждень Козеріг

Зараз вам потрібно закінчити всі розпочаті раніше справи на роботі, у фінансах, в коханні. Спочатку Козерогам буде здаватися, що на це все не вистачить часу, але незважаючи ні на що ви з усім впораєтеся зараз. Щоб бути в тонусі, Павло Глоба радить представникам знака Зодіаку тримати себе постійно в активності.

Гороскоп на тиждень від Павла Глоби: що чекає представників знаків Зодіаку 23-29 грудня

Гороскоп на тиждень Водолій

У цей період Водоліїв чекає багато цікавих подій. Багато переговорів, нових проектів чекають представників знаків Зодіаку з 23 по 29 грудня. Гороскоп на тиждень радить Водоліям зараз більше часу провести з рідними, хоча робота буде вимотувати представників знаків Зодіаку практично до знемоги.

Гороскоп на тиждень Риби

Для Риб настає ідеальний період відпочинку і зміни обстановки, але не у всіх є така можливість. Розслабитися ви зможете собі дозволити в тому випадку, якщо повністю закінчите всі приготування до свят. Також представникам знаку Зодіаку Риби доведеться відмовитися від великого навантаження на роботі, тому що запас сил буде обмеженим.