Гороскоп на 20 грудня від Павла Глоби: Ракам пора показати себе, а Стрільцям - тримати при собі сокровенне

День обіцяє бути вдалим у фінансовому плані. Зараз настає чудовий період, щоб показати оточуючим свої таланти і можливості. Не бійтеся, у вас багато що вийде в п'ятницю.

Гороскоп на 20 грудня від Павла Глоби: Ракам пора показати себе, а Стрільцям - тримати при собі сокровенне - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Гороскоп Овен на сьогодні

Овнам в п'ятницю обіцяє посміхнутися удача. Ваше самопочуття стане значно кращим. А тим представникам знаку Зодіаку, хто готується до співбесіди або здачі іспитів, варто ретельно підготуватися.

Гороскоп Телець на сьогодні

У Тельців сьогодні може з'явитися невдоволення собою. Женіть такі думки геть. Пора повірити в свої сили, тим більше цей тиждень вам вдасться закінчити на позитивній ноті. Все інше просто надумане вами.

Гороскоп Близнюки на сьогодні

Близнюків в цей день може відштовхнути хтось із близьких. Представникам цього знаку Зодіаку доведеться докласти чимало сил, щоб повернути все на своє русло. Також сьогодні не найкращий день для справ, які будуть стосуватися фінансів.

Гороскоп Рак на сьогодні

Павло Глоба радить Ракам нарешті вилізти зі своєї мушлі і почати показувати оточуючим себе. Представники знаку Раку можуть дуже багато, але останнім часом соромляться своїх можливостей.

Гороскоп Лев на сьогодні

Дозвольте собі трохи розслабитися і виділіть дві-три години, щоб просто побути в тиші. Робочі моменти сьогодні настільки нависнуть над тендітними плечима Львів, що відпочити представники цього знаку Зодіаку зможуть тільки тоді, коли самі цього захочуть.

Гороскоп на 20 грудня від Павла Глоби: Ракам пора показати себе, а Стрільцям - тримати при собі сокровенне

Гороскоп Діва на сьогодні

Не експериментуйте сьогодні ні з чим. Живіть в реальності і намагайтеся бачити прекрасне навіть у будь-яких дрібницях. Зараз Дівам може усміхнутися вдача. Швидше за все, представників цього знака Зодіаку очікують, за словами Павла Глоби в п'ятницю, приємні новини від колег або від знайомих.

Гороскоп Терези на сьогодні

Зараз представники знаку Терези можуть очолити якийсь прибутковий проект і отримати істотну винагороду. Знайдіть вільний час, щоб побути разом з рідними і приділіть їм увагу.

Гороскоп Скорпіон на сьогодні

Представники знаку Зодіаку Скорпіон змушені будуть взяти на себе відповідальність за якісь справи. День обіцяє принести тільки позитив. Вас чекають доленосні зустрічі, які повністю змінять своє життя.

Гороскоп Стрілець на сьогодні

У представників знаку Зодіаку Стрільці з'являться геніальні ідеї, як додатково заробити. Записуйте свої ідеї і намагайтеся їх швидше втілити в реальність, щоб не упустити прекрасну можливість. Павло Глоба радить менше розкривати свої таємниці оточуючим, серед Стрільців є недруги.

Гороскоп Козеріг на сьогодні

У вашу казну передбачаються чималі надходження. Але не довіряйте в п'ятницю порадам, почутим від колег. Є ризик, що хтось з них навмисно намагається збити вас з вірного курсу.

Гороскоп на 20 грудня від Павла Глоби: Ракам пора показати себе, а Стрільцям - тримати при собі сокровенне

Гороскоп Водолій на сьогодні

П'ятниця для Водоліїв буде наповнена різноманітною інформацією, яка може по-різному вплинути на їхнє життя. Постарайтеся провести п'ятничний вечір з користю для себе. Багатьох представників знаку Зодіаку Водолій чекають романтичні знайомства.

Гороскоп Риби на сьогодні

Покладіться на свою інтуїцію. Представників знаку Зодіаку Риби чекають цікаві пропозиції, які сьогодні не можна просто так відпустити. Але якщо доведеться вибирати подальше професійне майбутнє, інтуїції явно не вистачить.